MOAI

Moai-logo

Pôvodom holandská značka paddleboardov, ktorá sa pri výrobe svojich dosiek nechala inšpirovať obyvateľmi Polynézie, kde paddleboarding vznikol. Samotný názov značky MOAI je odvodený od ľudských sôch „moai‘s“ z Veľkonočných ostrovov. Práve objaviteľom z Polynézie, ktorí milovali vodu a cestovanie a na orientáciu využívali iba slnko, mraky, mesiac a hviezdy, táto značka vzdáva hold kolekciou svojich jedinečných paddleboardov.
 
V MOAI žijú paddleboardingom a preto si výrobcovia dávajú záležať aby priniesli na trh kvalitné, odolné a inovatívne produkty.
 
Jedinečnosť tejto značky je nielen v ich pútavých a kvalitných paddleboardoch, ale aj ich dobročinných cieľoch. Ako organizácia si dávajú záležať na tom, aby taktiež dávali tým, ktorí to najviac potrebujú. Práve preto každým zakúpeným paddleboardom MOAI prispievaš na dobrú vec. MOAI tak pomáhajú príspevkami do organizácii ako WWF, Pink Ribbon či Waves for change.

Konštrukcia

Nafukovacie paddleboardy MOAI sú vyrobené najmodernejšími technológiami tak, aby vytvárali pevný a zároveň ľahký paddleboard, to všetko s ohľadom na životné prostredie. Použitá fusion technológia tak spája dve vrstvy odolného PVC materiálu bez použitia lepidla, čo robí z paddleboardov MOAI naozaj kvalitné plaváky s nízkou hmotnosťou, ktoré sú navyše eko-friendly.  

Technické prvky

Paddleboardy MOAI disponujú bohatou výbavou na palube a kvalitným príslušenstvom, ktoré ti dotvoria ten najlepší zážitok z jazdy bez akýchkoľvek starostí navyše.

 

Transportný batoh s kolieskami

S transportným batohom na kolieskach nemáš problém zobrať svoj paddleboard kamkoľvek. Zmestíš do neho SUP aj so všetkým príslušenstvom a pohodlne ho hodíš na chrbát.

Dvojrýchlostná pumpa

S double-action pumpou je nafukovanie paddleboardu hračkou. Jednoducho prepni do módu double-action a svoju doskui nafúkneš až dvakrát rýchlejšie, čo znamená o to viac času na vode! .

Odnímateľná plutvička

Odnímateľná stredová plutvička s jednoduchým nasadením bez použitia akýchkoľvek nástrojov zaručí rýchlu inštaláciu a ty tak môžeš hneď vyraziť na vodu.

Možnosť zmeny na kajak

Dodatočné d-ringy na palube na prichytenie kajakovej sedačky robia z paddleboardov MOAI všestranný plavák, ktorý rýchlo a jednoducho zmeníš na pohodlný kajak.

D-ring očká

Kovové očká na ukotvenie alebo ťahanie paddleboardu nájdeš v zadnej časti pri ventile.

Mäkčená EVA pena

Pohodlná a mäkká protišmyková EVA pena na palube paddleboardu zaručuje vysoký komfort a bezpečnosť pri pádlovaní v stoji aj v sede.

Bungee lano

Elastické bungee lano v prednej / zadnej časti paddleboardu ti umožní zobrať si so sebou na palubu všetko čo potrebuješ.

Neoprénové putká

Neoprénové rúčky na paddleboarde umožnia pohodlné nosenie a transport ako na vode, tak na súši.

19 položiek celkom
MOAI – Produkt
€599 –19 %
€480

Allround doska od holandskej značky MOAI zaujme nielen svojim štýlovým dizajnom, ale aj kvalitnou MSL konštrukciou a skvelými rozmermi, vďaka ktorým sa môžeš vydať do každého...

6035
MOAI – Produkt (1)
Akcia
€702 –14 %
€600

Rodinný paddleboard MOAI 12'4 Family je ako stvorený pre všetkých, ktorí chcú zažiť skvelé dobrodružstvá pri vode so svojou rodinou.

6044
damsky paddleboard moai 10 6 set
Akcia
€597 –19 %
€480

Allround doska od holandskej značky MOAI zaujme nielen svojim štýlovým dizajnom v ružovom prevedení, ale aj kvalitnou MSL konštrukciou a skvelými rozmermi, vďaka ktorým sa môžeš...

6053
paddleboard moai 11 deluxe (2)
€639 –18 %
Paddleboard MOAI 11' Allround
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€520

Allround doska od holandskej značky MOAI zaujme nielen svojim štýlovým dizajnom, ale aj kvalitnou MSL konštrukciou a skvelými rozmermi, ktoré ocenia tak začiatočníci ako aj...

6038
MOAI – Produkt (3)
€870 –9 %
€790

Raceový model MOAI 14' Race je rýchlou a športovou doskou, ktorá je určená na rýchlostnú a športovú jazdu.

6050
lodny vak moai orange
€25

Praktický vodeodolný vak z ľahkého, ale odolného a pevného materiálu. 

8792/MOD
damsky paddleboard moai 10 6 set
Z TESTOVAČKY
ZADARMOZADARMO €597 –44 %
€329

POUŽÍVANÝ PADDLEBOARD: Allround doska od holandskej značky MOAI zaujme nielen svojim štýlovým dizajnom v ružovom prevedení, ale aj kvalitnou MSL konštrukciou a skvelými...

9990
MOAI – Produkt
Z TESTOVAČKY
ZADARMOZADARMO €599 –45 %
€329

POUŽÍVANÝ PADDLEBOARD: Allround doska od holandskej značky MOAI zaujme nielen svojim štýlovým dizajnom, ale aj kvalitnou MSL konštrukciou a skvelými rozmermi, vďaka ktorým sa...

9989
MOAI – Produkt (2)
€709 –21 %
Paddleboard MOAI 12'6'' Touring
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€560

Touringový SUP MOAI 12'6 Touring vyrobený konštrukciou MSL je ideálny na dlhšie výlety, vhodný pre ambicióznych začiatočníkov aj pokročilých jazdcov.

6047
obal na padlo MOAI
Novinka
€35 –17 %
Obal na pádlo MOAI
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€29

Praktická taška na pádlo od značky MOAI.

5465
batoh na paddleboard MOAI
Novinka
€79 –5 %
€75

Preistranná taška na paddleboard s kolieskami od značky MOAI

823/S117
lodny vak moai orange
€35

Praktický vodeodolný vak z ľahkého, ale odolného a pevného materiálu. 

9910/MOD
paddleboard moai 11 deluxe (2)
Z TESTOVAČKY
ZADARMOZADARMO €639 –50 %
€319

POUŽÍVANÝ PADDLEBOARD: Allround doska od holandskej značky MOAI zaujme nielen svojim štýlovým dizajnom, ale aj kvalitnou MSL konštrukciou a skvelými rozmermi, ktoré ocenia tak...

9991
paddleboard moai kid board 8 2 2
Novinka
€319 –6 %
€299

Jedinečný detský paddleboard od značky Moai Kids Board 8'2 poteší každého mladého jazdca.

8879
paddleboard moai touring 11 6
Novinka
€709 –5 %
€669

Touringový SUP MOAI 11'6 Touring vyrobený konštrukciou MSL je ideálny na dlhšie výlety, vhodný pre ambicióznych začiatočníkov aj pokročilých jazdcov.

9960
foil board moai 6 5
MOAI 6'5 170L Foilboard
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€659

MOAI 6'5"je nafukovací univerzálny foil board učený ako pre wing foiling tak aj pre SUP foiling.

8015
padlo na paddleboard moai combo 2v1 2
Novinka
€65

Skladacie hliníkové pádlo 2v1 MOAI SUP/Kayak môžeš využiť ako klasické pádlo na stand up paddleboarding alebo ako kajakové pádlo na pádlovanie v sede. 

7067
MOAI fiberglass pádlo
Pádlo MOAI Fiberglass
Skladom (1 ks)
€75

Odolné výškovonastaviteľné pádlo MOAI Fiberglass je vyrobené z odolného sklolaminátu.

6374
paddleboard moai 9 5 deluxe (2)
Akcia
€509 –5 %
Paddleboard MOAI 9'5'' Allround
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€479

Nafukovací allround paddleboard MOAI 9'5 All-round je ideálny pre ľahších jazdcov a juniorov na jazerá i do vĺn.

6002

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom