Náš príbeh

ROK 2018 Otvárame špecializovanú predajňu pre paddleboardy NEONMARS

Prvý obchod svojho druhu na Slovensku. Miesto, kde sa schádza SUPer komunita. NEONMARS nie je iba predajňa,  môžete si u násť oddýchnuť, dať si drink, či kávičku a doslova nasať surfovú atmosféru. U nás sa dozviete o paddleboardoch úplne všetko, pretože spolupracujeme na vývoji a dizajnovaní týchto oblubených nafukovacích surfov. Všetky produkty testujeme, vyberáme len tie najlepšie značky a to najlepšie od každej z nich. 

neonmars panorama

NEONMARS je ekologický SUPer spot, ktorý sme sami vlastnoručne vybudovali. Začali sme odvozom odpadu, následne malovali a nakoniec vyrábali ekologický nábytok. Využili sme drevené cievky, sudy, palety, či rebrík - veci, ktoré už neboli potrebné. My sme ich vybrúsili, namalovali a dali im nový život. Veríme, že keď sa budeme správať lepšie k našej planéte a miestu, v ktorom žijeme, tak zažijeme my aj ďalšie generácie úžasné zážitky v prírode.

NEONMARS je miesto, ktoré podporuje lokálnu komunitu a lokálne značky. A preto u nás najdete aj české paddleboardy z moravy - značku KIBOKO, na ktorej vývoji a dizajne sa spolupodielame. Nechýbajú legíny a športové prádlo od značky ABRAKA - šikovných mladých ludí z Piešťan, ktorí sú zároveň našimi kiteboarding ambasádormi. Nemôže chýbať domáca kite značka CRAZY FLY a štýlové drevené prívesky vyrábané na brehu Nojzidlerského jazera zo starých sudov.

ROK 2017 Budujeme naplno SUPer komunitu nie len na Slovensku 

Pokračujeme v našej práci a snažíme sa propagovať paddleboarding. Pocit slobody, ktorý zažiješ jedine vo flip-flopoch na pláži. Organizujeme prvý Česko-slovenský SUP vlnový kemp na Kapverdskom ostrove SAL. Rozsiahly report z kempu bol vytlačený v časopise Windsurfer. Navštevuje nás Zitron z RTVS a dávame SUP battle, následuje pozvanie do relácie PARK. Skúsenosti z pretekov investujeme do zorganizovania medzinárodnej série SUP CUP. Súťaží sa na Slovensku, v ČR a Rakúsku. Kuso Sadrovic si pripisuje celkové druhé miesto. Bratislava SUP Challenge sa stáva okamžite jednou z najväčších akcii v našom regióne, keď sa na prvom ročníku zúčastňuje 100 pretekárov! V roku 2017 sme zorganizovali prvé historické majstrovstvá Slovenska. Najviac bodov v Slovenskom pohári berie po záverečnom preteku v Košiciach spolu s víťazstvom Kuso Sadrovic.

 NEONMARS KEMP Screen Shot 2017-04-04 at 01.38.13

NEONMARS novycas2 NEONMARS novycas1

 

ROK 2016 z Bankára SUPerom na plný úväzok

Tretí rok bol pre nás prelomový. Rožširujeme partnerov o značku Kiboko, ktorá sa neskôr stane najväčším dodávatelom SUPov pre Paddleboard Team Slovakia. Organizujeme SUPer Expedície, ranné pádlovanie s inštruktorom #kymESTEspis ale aj oblúbenú #paddleJOGU. Naše aktivity si všimli aj v denníku N. Kde v rámci prílohy s rozhovorov s osobnostami môžete nájť Kusa Sadrovica. Venujeme sa deťom a zakladáme SURF & SUP Klub pre mladých strelcov milujúcich doskové športy a vodu. Pretekársku činnosť rozširujeme o SUP závody na divokej vode. Na majstrovstvách ČR v slalome sa Kuso uviedol na štarte hláškou "Tak chalani a teraz mi povedzte, čo mám robiť". Ako z toho bolo 16te miesto z 22 štartujúcich, niektorí nechápu dodnes. Postupne pridávame do nášho portfólia aj ďalšie značky SUPov.

13557767_10154333927195799_477273785285318956_nIMG_7881

ROK 2015 Objavujeme tajné spoty u nás aj v zahraničí

Stávame sa súčasťou pretekov v Rakúsku a v Čechách. Objavujeme tie najlepšie zákutia tzv. #tajnespoty. Postupne prebádame Lago di Garda v Taliansku, Krk v Chorvátsku, Rakúske alpské jazerá, Nojzidlerské jazero a samozrejme aj slovenské rieky a ramená Dunaja. Skúsenosti, ktoré sme nadobudli sa neskôr stávajú základom pre naše akcie. SUPer expedície, či SUPové a Windsupové kempy v Rakúsku a Taliansku. Získavame prvých partnerov JP Australia a RRD.

11792065_1076573665689059_5573043481897722782_o 

ROK 2014 Prvé preteky a vznik Paddleboard Team Slovakia

Objavujeme a skúšame nový šport. Stand up paddleboard je pre nás najprv doplnok k windsurfingu a horským bajkom. Surferov na nafukovacej alebo pevnej doske u nás môžeme spočítať na jednej ruke. Atmosféra nového športu pripomína príchod snowboardingu. Všetci sú jedná veľká rodina, vymieňame si skúsenosti a jazerá a rieky sú prazdne. Po prvom preteku zakladáme náš tím. Nemáme ešte žiaden plán, ale ani nechceme kolónku v štartovej listine nechať prázdnu. A chceme v zahraniči povedať odkial sme.

10639721_866457933367301_4727134454246843088_n-2 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie