Testcentrum a kurzy

Azuro Azuro nový projekt od NEONMARS 

Azuro Azuro to sú testovacie centrá, požičovne, eventy a kurzy od Neonmars.  Nájdeš nás v Bratislave na Kuchajde a Zlatých Pieskoch.

Požičovňa paddleboardov a testcentrum špičkových paddleboardových značiek. Príď sa zabaviť k vode a uži si leto na paddleboarde. 

Azuro Azuro - to je záruka, že v lete nuda nebude. Na celé leto máme pripravený pravidelný program, v ktorom si nájde to svoje každý. A keď ťa pádlovanie, wing, foiling, windsurfing či jóga na paddleboarde unaví, vychutnaj si drink a občerstvenie pri západe slnka priamo na pláži.

Aké výhody ponúkame?

- profesionálne zaškolení inštruktori

- 2 základne a akcie po celom Slovensku

- nová výstroj svetových značiek

- sme SUPerská komunita

neonmars-pozicovna-paddleboardov-testcentrum-8 

Program leto 2023

🤙 pripravujeme -

 

Pravidelné eventy:

Utorok: Neonmars SUPtorok - Paddleboard & Párty 

Streda: Intenzívny kurz paddleboardingu - somSUPer

Štvrtok: Neonmars Jóga na paddleboarde

neonmars-pozicovna-paddleboardov-testcentrum-9

Čo ponúkame?

Intenzívne paddleboardové a windsurfové kurzy

Kvalifikovaní inštruktori

Požičovňa paddleboardov a windsurfov

Teambulding na paddleboarde s Azuro Azuro

Teambuilding s Azuro Azuro je zážitok pre každého. Naučte sa pádlovať od profíkov alebo si zacvičte jógu na kľudnej hladine jazera. Na teambuildingové akcie sa skvele hodí aj megaboard, ktorý odvezie naraz celý tím. Naše najväčšiu paddleboardovú základňu a pžičovňu je možné využívať pre zamestnancov v rámci sociálneho fondu na regeneráciu pracovnej sily. 

neonmars-pozicovna-paddleboardov-testcentrum-

Kde nás najdete?

Azuro Azuro Kuchajda - paddleboardový spot priamo v Bratislave na jazere Kuchajda - dostupný pešo, na kolobežke, autobusom, električkou, či trolejbusom. Výborné parkovacie možnosti v blízkosti.

Azuro Azuro Zlaté Piesky - Našu požičovňu a testcentrum paddleboardov nájdeš v Zanzibare, v areály Zlatých pieskov, pri tobogánoch. Otvorené máme každý pekný slnečný deň počas leta od 11:00 do západu slnka.

neonmars-pozicovna-paddleboardov-testcentrum-3 

Kontakt | Rezervácie

 +421 911 266 460 (10:00 - 18:00)

info@azuroazuro.sk

Keďže máme veľkú flotilu paddleboardov nie je potrebné rezervovať paddleboard dopredu - Individuálne rezervácie teda ani nie sú možné. Rezervovať je možné paddleboardy iba na väčšie a firemné akcie od minimálneho množstva 5 paddeboardov s platbou vopred. 

neonmars-pozicovna-paddleboardov-testcentrum-31