MOAI 6'5 170L Foilboard

Kód: 8015
Neohodnotené
Značka: MOAI
€659
Info o dostupnosti v obchode / mailom
Položka bola vypredaná…

MOAI 6'5"je nafukovací univerzálny foil board učený ako pre wing foiling tak aj pre SUP foiling.

Detailné informácie

Podrobný popis


Pre koho je určený

Foilboard MOAI 6'5 170L

MOAI 6'5" Foilboard je vhodný pre začiatočníkov, ale aj skúsenejších jazdcov s wingom a pre skúsených SUP foilerov. Foil MOAI 6'5" je univerzálny wingboard nielen na wingfoiling, ale aj na SUP foiling. Vďaka jedodnuchému sfúknutiu je foil MOAI 6'5" ideálny na cestovanie.

Začiatočník
bar
Pokročilý
bar
Profesionál
bar

V čom je výnimočný

Foil MOAI 6'5 170L

Kompaktný trup zabezpečujú dokonale pevný pocit pri jazde na foile. Tento board je veľmi user-friendly, keďže ponúka všetky výhody nafukovacej dosky - pohodlie, nízku hmotnosť a kompaktnosť pre cestovanie a uskladnenie. Vyrobený je modernou technológiou MSL predlaminácie, vďaka čomu je foil ľahký a odolný zároveň.

 

Parametre a špecifikácia

Foilboard MOAI 6'5 170L

- Obsah balenia: nafukovací foil board, dvojcestnu ručná pumpa, opravná sada, manuál, transportný batoh na kolieskach
- Dĺžka: 6'5"/195,6 cm
- Šírka: 29 1/2"/74,9 cm
- Hrúbka: 6"/15 cm
- Výtlak: 170 L
- Maximálny tlak: 18 PSI

Čo o tomto produkte hovoria naši jazdci?

Testujeme...

Kuso
Zakladateľ Neonmars | Šéftréner, freerider

Na čom jazdím: JP Australia X-Winger PRO 95L Foilboard

 

Dodatočné parametre

Kategória: WINGBOARDS
Záruka: 2 roky
Určenie: WING | SUP
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Moai-logo

Pôvodom holandská značka paddleboardov, ktorá sa pri výrobe svojich dosiek nechala inšpirovať obyvateľmi Polynézie, kde paddleboarding vznikol. Samotný názov značky MOAI je odvodený od ľudských sôch „moai‘s“ z Veľkonočných ostrovov. Práve objaviteľom z Polynézie, ktorí milovali vodu a cestovanie a na orientáciu využívali iba slnko, mraky, mesiac a hviezdy, táto značka vzdáva hold kolekciou svojich jedinečných paddleboardov.
 
V MOAI žijú paddleboardingom a preto si výrobcovia dávajú záležať aby priniesli na trh kvalitné, odolné a inovatívne produkty.
 
Jedinečnosť tejto značky je nielen v ich pútavých a kvalitných paddleboardoch, ale aj ich dobročinných cieľoch. Ako organizácia si dávajú záležať na tom, aby taktiež dávali tým, ktorí to najviac potrebujú. Práve preto každým zakúpeným paddleboardom MOAI prispievaš na dobrú vec. MOAI tak pomáhajú príspevkami do organizácii ako WWF, Pink Ribbon či Waves for change.

Konštrukcia

Nafukovacie paddleboardy MOAI sú vyrobené najmodernejšími technológiami tak, aby vytvárali pevný a zároveň ľahký paddleboard, to všetko s ohľadom na životné prostredie. Použitá fusion technológia tak spája dve vrstvy odolného PVC materiálu bez použitia lepidla, čo robí z paddleboardov MOAI naozaj kvalitné plaváky s nízkou hmotnosťou, ktoré sú navyše eko-friendly.  

Technické prvky

Paddleboardy MOAI disponujú bohatou výbavou na palube a kvalitným príslušenstvom, ktoré ti dotvoria ten najlepší zážitok z jazdy bez akýchkoľvek starostí navyše.

 

Transportný batoh s kolieskami

S transportným batohom na kolieskach nemáš problém zobrať svoj paddleboard kamkoľvek. Zmestíš do neho SUP aj so všetkým príslušenstvom a pohodlne ho hodíš na chrbát.

Dvojrýchlostná pumpa

S double-action pumpou je nafukovanie paddleboardu hračkou. Jednoducho prepni do módu double-action a svoju doskui nafúkneš až dvakrát rýchlejšie, čo znamená o to viac času na vode! .

Odnímateľná plutvička

Odnímateľná stredová plutvička s jednoduchým nasadením bez použitia akýchkoľvek nástrojov zaručí rýchlu inštaláciu a ty tak môžeš hneď vyraziť na vodu.

Možnosť zmeny na kajak

Dodatočné d-ringy na palube na prichytenie kajakovej sedačky robia z paddleboardov MOAI všestranný plavák, ktorý rýchlo a jednoducho zmeníš na pohodlný kajak.

D-ring očká

Kovové očká na ukotvenie alebo ťahanie paddleboardu nájdeš v zadnej časti pri ventile.

Mäkčená EVA pena

Pohodlná a mäkká protišmyková EVA pena na palube paddleboardu zaručuje vysoký komfort a bezpečnosť pri pádlovaní v stoji aj v sede.

Bungee lano

Elastické bungee lano v prednej / zadnej časti paddleboardu ti umožní zobrať si so sebou na palubu všetko čo potrebuješ.

Neoprénové putká

Neoprénové rúčky na paddleboarde umožnia pohodlné nosenie a transport ako na vode, tak na súši.