VÝHODY NÁKUPU V NEONMARS

paddleboard jp australia welded seam

Svetové značky skladom

V našom e-shope ponúkame najväčší výber paddleboardov svetových značiek skladom. Od dostupných rekreačných modelov až po svetovú pretekársku špičku v paddleboardingu. Náš tím Neonmars priekopníkov všetky novinky testuje priamo na vode. Pri nákupe u nás máš teda istotu, že ponúkame nie len široký výber, ale aj nami overené produkty.  

Rady od profíkov

Sami jazdíme, skúseností máme na rozdávanie a radi zodpovieme všetky zvedavé otázky. K dispozícii máme vždy špecialistov na oblasť, ktorá ťa priamo zaujíma. Ak si s výberom nevieš rady neváhaj nám zavolať, napísať alebo nás navštív priamo v našom showroome. Navyše poskytujeme 24/7  online podporu prostredníctvom aplikácie Whatsapp. 
paddleboard jp australia 3ds
paddleboard jp australia welded seam

Dnes kúpiš, zajtra jazdíš

Objednávky prijaté do 12:00 balíme a posielame kuriérom ešte v ten istý deň. Svoj paddleboard máš teda na druhý deň doma a môžeš sa vrhnúť na vodu. Navyše pri nákupe od 100 eur dopravu neplatíš.  

Neonmars komunita

Počas celého roka organizujeme legendárne kurzy, kempy či testovačky. Pridaj sa k nám a získaj výhody člena Neonmars komunity. Navyše ako zákazník Neonmars získavaš automaticky zľavy na naše podujatia. 
paddleboard jp australia tail rail edge
paddleboard jp australia tail rail edge

Neonmars záruka

S Neonmars zárukou 2 roky ti žiadna nepríjemná náhoda nerekazí plány vyraziť na vodu. 

Ekologický prístup

Záleží nám na životnom prostredí a preto sa aj pri našej práci snažíme správať zodpovedne. Recyklujeme a šetríme materiály kde sa dá. Naša stanica pri vode je z lodného kontajnera, v showroome vyrábame nábytok z paliet, na ktorých nám chodí tovar a z vyradených vecí. Takisto objednávky balíme a posielame v recyklovaných krabiciach. 
paddleboard jp australia rocker
paddleboard jp australia ventil

Garancia najnižšej ceny

Neustále sledujeme naše ceny a ceny konkurencie. Aj keď sa snažíme čo najčastejšie porovnávať naše a konkurenčné ceny a nastavovať ich tak, aby boli pre našich zákazníkov čo najvýhodnejšie, je možné, že pri takom veľkom množstve výrobkov na trhu sa nám to niekedy nepodarí. Práve preto ponúkame Vám, našim zákazníkom výhody Garancie najnižšej ceny.

Lokálna firma

Nie sme žiadny zahraničný obchodný reťazec. Neonmars je lokálna firma, ktorá vytvára pracovné miesta na Slovensku. Zakúpením tovaru u nás tak podporuješ domácu slovenskú firmu a jej zamestnancov. 
paddleboard jp australia double action pumpa
paddleboard jp australia bungee lano

Bezplatné vrátenie a výmena tovaru

Môže sa stať, že objednaný tovar jednoducho nie je podľa tvojich predstáv. V takomto prípade môžeš do 14 dní tovar bezplatne vrátiť alebo vymeniť za iný. 

Neonmars showroom

Neustále sa zlepšujeme a rastieme. Osobitný prístup je našou prioritou. V našej špecializovanej predajni v Bratislave ti radi poradíme, pomôžeme s výberom a taktiež si tu môžeš osobne vyzdvihnúť svoju objednávku. 
paddleboard jp australia eva pena