JP Australia

 

JP Australia je signature značka dvojnásobného majstra sveta vo windsurfingu Jasona Polakowa z Austrálie. Jason bol prvý windsurfista na svete, ktorý na zjazdil obrovské vlny v Portugalskom Nazare. Taktiež ako prvý ne-hawaii-čan porazil na Havajských vlnách ďalšiu legendu Robbieho Naisha. JP Australia vyrába windsurfy a stand up paddleboardy najvyššej kvality. Značka JP je absolútna legenda, ktorá prináša inovácie a len tie najlepšie konštrukcie každý rok. Ak hľadáš pevný alebo nafukovací paddleboard, windsurf, či wingsurf si na správnej adrese. JP totiž nerobí kompromis ani v jazdných vlastnostiach ani v technológii výroby.

Viac o tejto kultovej značke sa dočítaš v našom blogu: https://www.neonmars.sk/blog/jp-australia-paddleboardy-windsurfy/

 

Konštrukcia

Nafukovacie paddleboardy JP Australia sa vyrábajú 4 konštrukciách:

JP Superlight je 2-vrstvová konštrukcia Fusion. Jedná sa o predlaminovanú konštrukciu. Dve vrstvy sú navzájom na seba strojovo nalaminované bez použitia lepidla. Vznikne tak ľahká a odolná konštrukcia za cenu, kde iné značky predávajú single layer (jednovrstvovú).Predlaminovaná konštrukcia má oproti klasicky lepenej konštrukcii dlhšiu životnosť a taktiež výrazne znižuje riziko výrobnej vady.

JP Light Edition = Superlight + Welded seam - technológia, ktorú značka JP Australia vyvinula pre ešte vyššiu odolnosť nafukovacích paddleboardov. Spojenie medzi obvodovou hranou a materiálom drop-stitch je na seba navarené horúcim vzduchom a vytvára tak veľmi silné spojenie, ktoré robí z dvoch samostatných častí jeden materiál. Spojenie touto technológiou robí paddleboard bezpečnejším a odolnejším ako klasické spojenie použitím lepidla, ktoré po čase slabne. 

JP Light Edition 3DS = Light Edition +  3D Stringer - najmodernejším riešením, ktoré zvyšuje pevnosť nafukovacích paddleboardov. Táto konštrukcia spája vrch, okraje aj spodok paddleboardu do pevného a silného U-profilu. 3D Stringer zvyšuje pevnosť paddleboardu až o 30%. Navyše technológia 3D Stringer zväčšuje spevnený povrch v najviac zaťažovanom mieste státia pri pádlovaní a zvyšuje tak bezpečnosť paddleboardu. 

JP Superior Edition 3DS = Welded seam + 3D Stringer + Prelaminovaná trojvrstvová konštrukcia Superior Edition je spojením dvoch tesne zlisovaných vrstiev PVC priamo na 1000D polyesterový materiál, čo vytvára dokonale odolnú a pevnú vonkajšiu vrstvu. Táto obalová vrstva je následne strojovo laminovaná priamo na kvalitný 500D polyesterový Dropstitch materiál. Prelaminovaná technológia a kompozitová štruktúra vytvárajú neprekonateľný pomer hmotnosti, pevnosti a odolnosti, ktorý nenájdeš na žiadnom inom nafukovacom paddleboarde na trhu.

Technické prvky

Nafukovacie paddleboardy JP Australia disponujú bohatou výbavou na palube s detailmi, ktoré z každej jazdy spravia top zážitok.

Welded seam

Technológia Welded seam zaručuje ešte vyššiu odolnosť. Obvodová hrana a materiál drop-stitch sú na seba navarené horúcim vzduchom, čo vytvára veľmi silné spojenie a robí z dvoch samostatných častí jeden materiál. Táto technológia robí paddleboard bezpečnejším a odolnejším ako klasické spojenie použitím lepidla, ktoré po čase slabne.

Tail Rail Edge

Tail Rail Edge – odtoková hrana zvyšuje výkon a rýchlosť nafukovacieho paddleboardu tým, že umožňuje vode z dna paddleboardu skôr odtiecť. Znižuje sa tým omočená plocha a paddleboard je rýchlejší. Túto technológiu majú špičkové modely SE 3DS a LE 3DS.

Rocker

Rocker je dvihnutá špička paddleboardu. Špička je zdvihnutá akurát, aby si sa cítil pohodlne pri jazde v morských vlnách, či dravej rieke. Zároveň paddleboardy výborne režú hladkú vodu pokojných jazier a priehriad. Pocit, kedy sa cítiš ako by si bol plne naložený tlačný remorkér, či ťahal za sebou ponorenú kotvu s paddleboardom JP Australia nikdy nezažiješ.

Jedinečný tvar

Tvar paddleboardov JP Australia vychádza z pretekárskych špeciálov. Široká a hranatá zadná časť paddleboardu je stabilná a pohodlná pri jazde a rovnobežné hrany výborne držia smer. S paddlebordom JP Australia nemusíš stále prehadzovať pádlo z jednej strany na druhú. Špicatý a predĺžený nos dáva paddleboardu rýchlosť, sklz a efektivitu pri každom zábere – šetrí tak tvoje sily a môžeš pádlovať dlhšie.

Praktický batoh

Prepracovaný prepravný batoh s vystuženými ramenami sa pohodlne nosí aj na dlhšie vzdialenosti. Batohy od JP Australia patria dlhodobo k najkrajším na trhu. Okrem paddleboardu do neho zmestíš všetko dôležité, skladacie 3 dielne paddleboardové pádlo, pumpu, ale aj obľúbené plavky, uterák a opaľovací krém. Model SE je vybavený kolieskovým batohom, ktorý zvládne aj dlhé presuny po letiskových halách s prehľadom.

Držiak na pádlo

Držiakom pádla (Paddle holder) sú vybavené top modely vyrobené technológiou SE 3DS.

Systém US box

Nafukovacie paddleboardy sú výbavené systémom skráteného US boxu. 9” plutvička z kvalitného materiálu, tak veľmi pevne drží a znesie aj zaobchádzanie v drsných podmienkach. Na pripevnenie plutvičky nepotrebuješ žiaden nástroj, či šróbovák. Plutvičku stačí pohodlne namontovať rukou čo ti zaberie len pár sekúnd.

Možnosť windsurfu

Značka JP Australia má windsurfing vo svojej DNA. To dokazuje na rade praddleboardov Windsupair, ktoré zaručujú dokonalý windurfový zážitok. Keď sa dvihne vietor, stačí pridať windsurfovú plachtu. 10''stredová plutvička umožňuje lepší výkon pri jazde vo vetre.

68 položiek celkom
paddleboard jp australia superlight allroundair
Akcia
ZADARMOZADARMO
Paddleboard JP Australia Allroundair Superlight
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€540,83 bez DPH
€649

Paddleboard JP Superlight je najekonomickejším riešením pre všetkých začínajúcich ambicióznych paddleboardistov a windsurferov. Tento model je skveľou voľbou pre každého člena...

3830/11-3
paddleboard jp australia cruisair LE
Akcia
ZADARMOZADARMO €799 –20 %
€532,67 bez DPH
€639,20

JP Cruisair je perfektný paddleboard nakaždodenné pádlovanie, výlety a fitness. Vyniká svojou veľmi ľahkou a odolnou konštrukciou.

3860/11-
cruisair le3ds wattsup
Akcia
ZADARMOZADARMO €934 –41 %
€457,50 bez DPH
€549

JP Cruisair je perfektný paddleboard nakaždodenné pádlovanie, výlety a fitness. Paddleboard Cruisair SE 3DS je vyrobený najkvalitnejšou technológiou Light Edition 3D...

6224/SUP
paddleboard jp australia windsupair LE
Akcia DARČEK
ZADARMOZADARMO od €799–30 %
od €524,17 bez DPH
od €629

JP Windsupair je perfektným spojením allround paddleboardu na všestranné využitie a windsurfu. Paddleboard Windsupair LE je vyrobený kvalitnou technológiou Light...

3863/11-
Paddleboard JP Australia SL WindsupAir
€681 –41 %
€332,50 bez DPH
€399

POUŽÍVANÝ PADDLEBOARD: JP Windsupair je perfektným spojením allround paddleboardu na všestranné využitie a windsurfu. Paddleboard JP Superlight je najekonomickejším riešením pre...

9999
Paddleboard JP Australia LE AllroundAir
Akcia Novinka
€846 –6 %
€665,83 bez DPH
€799

Allrounder LE je univerzálny paddleboard, ktorý uspokojí potreby širokého spektra jazdcov. Vyniká svojou veľmi ľahkou a odolnou konštrukciou.

7449
Paddleboard JP Australia SL AllroundAir
Akcia Novinka DARČEK
€579 –5 %
€457,50 bez DPH
€549

Paddleboard JP Superlight je najekonomickejším riešením pre všetkých začínajúcich ambicióznych paddleboardistov. Tento model je skveľou voľbou pre každého člena rodiny.

7448
Paddleboard JP Australia LE CruisAir
Akcia Novinka DARČEK
€899 –6 %
€707,50 bez DPH
€849

JP Cruisair je perfektný paddleboard na každodenné pádlovanie, výlety a fitness. Vyniká svojou veľmi ľahkou a odolnou konštrukciou.

7331
padlo JP asutralia glass pe
Akcia
od €99–25 %
od €65,83 bez DPH
od €79

Výkonné sklolaminátové pádlo JP Australia Glass PE na pohodlnú allround jazdu.

1207/2 D
padlo jp australia carbon 1
DARČEK
ZADARMOZADARMO od €289–23 %
od €192,50 bez DPH
od €231

Ľahké karbónovvé pádlo JP Australia, s ktorým dosiahneš maximálny výkon. 

1198/1 D
Paddleboard JP Australia SE 3DS SportsAir
€1 376 –30 %
€799,17 bez DPH
€959

TESTOVACÍ PADDLEBOARD - 1 X NA VODE: Paddleboard Sportsair SE 3DS je športový touringový paddleboard určený pre tých najnáročnejších jazdcov, ktorí chcú dosahovať svoje ciele....

823/S28
Paddleboard JP Australia Venus
€793 –31 %
€457,50 bez DPH
€549

TESTOVACÍ PADDLEBOARD: Paddleboard JP Venus je dámskou verziou najpredávanejších modelov JP Allroundair a Cruisair. JP Venus dokonale pokrýva všetky požiadavky každej náročnej...

823/S27
Paddleboard JP Australia LE WindsupAir
€996 –30 %
€582,50 bez DPH
€699

POUŽÍVANÝ PADDLEBOARD: JP Windsupair je perfektným spojením allround paddleboardu na všestranné využitie a windsurfu. Paddleboard Windsupair LE je vyrobený kvalitnou...

823/S26
Paddleboard JP Australia LE 3DS CruisAir
€1 101 –30 %
€640,83 bez DPH
€769

TESTOVACÍ PADDLEBOARD: JP Cruisair je perfektný paddleboard na každodenné pádlovanie, výlety a fitness. Paddleboard Cruisair SE 3DS je vyrobený najkvalitnejšou technológiou...

9987
JP Australia LE Windsupair+plachta F2 checker za 1 2
Akcia Pádlo ZADARMO
€727,50 bez DPH
€873

Set nafukovacieho windSUPu od prémiovej značky JP Australia a oplachtenia od značky F2 v hodnote 1 317 €. Kúp dosku so zľavou 20% a plachtu k nemu máš za POLOVICU! 

9982
JP Australia LE3DS Cruisair+LE3DS cruisair 2021 za 1 2
Akcia Pádlo ZADARMO
€1 291,67 bez DPH
€1 550

Set dvoch touringových paddleboardov od prémiovej značky JP Australia v hodnote 2 035 €. Kúp jeden a druhý máš za POLOVICU! 

9981
JP Australia SL Cruisair 12 6+11 6 za 1 2
Akcia Pádlo ZADARMO
€727,50 bez DPH
€873

Set dvoch touringových paddleboardov od prémiovej značky JP Australia v hodnote 1 210 €. Kúp jeden a druhý máš za POLOVICU! 

9980
JP Australia SL Allroundair 11+10 6 za 1 2
Akcia Pádlo ZADARMO
€690 bez DPH
€828

Set dvoch allround paddleboardov od prémiovej značky JP Australia v hodnote 1 102 €. Kúp jeden a druhý máš za POLOVICU! 

9979
JP Australia SL Allroundair 10 6+10 6 za 1 2
Akcia Pádlo ZADARMO
€653,33 bez DPH
€784

Set dvoch allround paddleboardov od prémiovej značky JP Australia v hodnote 1 046 €. Kúp jeden a druhý máš za POLOVICU! 

9978
JP Australia SE3DS Sportsair+Venus cruisair za 1 2
Akcia Pádlo ZADARMO
€1 520,83 bez DPH
€1 825

Set dvoch rýchlych paddleboardov pre ňu a pre neho od prémiovej značky JP Australia v hodnote 2 275 €. Kúp jeden a druhý máš za POLOVICU! 

8795
Paddleboard JP Australia SL AllroundAir
Akcia
€523 –39 %
€265,83 bez DPH
€319

TESTOVACÍ PADDLEBOARD Z POŽIČOVNE: Paddleboard JP Superlight je najekonomickejším riešením pre všetkých začínajúcich ambicióznych paddleboardistov. Tento model je skveľou voľbou...

9975
Paddleboard JP Australia SL AllroundAir
€579 –33 %
€324,17 bez DPH
€389

TESTBOARD Z POŽIČOVNE: Paddleboard JP Superlight je najekonomickejším riešením pre všetkých začínajúcich ambicióznych paddleboardistov. Tento model je skveľou voľbou pre každého...

9974
Paddleboard JP Australia x wing ipr
Akcia Novinka
€1 329 –6 %
JP Australia X-Winger 5'7" IPR
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€1 040,83 bez DPH
€1 249

JP Australia X-Wing 5'7" IPR je špecializovaná doska na wing foiling.

8435
Wingfoil JP Australia Wing air SE
Akcia Novinka
€1 159 –5 %
JP Australia SE WingAir 6.0 nafukovací foilboard
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€915,83 bez DPH
€1 099

JP Australia SE WingAir 6.0 je nafukovacia doska určená čisto na wing foiling.

8429
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 68 položiek celkom