TAHE

 tahe-logo

Francúzska značka TAHE, sa zrodila zo spojenia BIC Sport a Tahe Outdoors, dvoch legendárnych spoločností známych desaťročiami oddanosti vodným športom. Výsledkom je značka venovaná nekončiacej zábave na vode s rodinou a priateľmi pre jazdcov všetkých úrovní. Už viac ako 40 rokov vyrába Tahe Outdoors/BIC Sport pevné a nafukovacie SUP, surf, windsurf aj foil dosky, rovnako ako aj člny či kajak, wingy a rôzne doplnky.  

Konštrukcia

Tahe Outdoors France je hrdým vlastníkom priemyselného nástroja, ktorý je na svete jedinečný a je schopný troch rôznych výrobných techník pevných dosiek: tvarovanie za tepla, tvarovanie za tepla okolo polystyrénového jadra a vyfukovaním (tvarovaním). Tahe Outdoors France je jediným výrobcom na svete, ktorý tieto tri výrobné techniky dostupné na jednom výrobnom mieste.

Technické prvky

Nafukovacie paddleboardy TAHE sa dodávajú ako kompletné balíčky pre okamžitú zábavu na vode. S pevnou konštrukciou pre maximálnu tuhosť, s nastaviteľným pádlom pre použitie jazdcami rôznych výšok, či s praktickým batohom, do ktorého všetko zbalíš a oveľa viac.

Dvojrýchlostná pumpa

S double-action pumpou je nafukovanie paddleboardu hračkou. Jednoducho prepni do módu double-action a svoju dosku nafúkneš až dvakrát rýchlejšie, čo znamená o to viac času na vode! 

 

Možnosť zmeny na kajak

DCAS systém na palube na prichytenie kajakovej sedačky robia z paddleboardov TAHE všestranný plavák, ktorý rýchlo a jednoducho zmeníš na pohodlný kajak. 

 

D-ring očká

Kovové očká na ukotvenie alebo ťahanie paddleboardu nájdeš v prednej aj zadnej časti paddleboardu.

 

Mäkčená EVA pena

Pohodlná a mäkká protišmyková EVA pena na palube paddleboardu zaručuje vysoký komfort a bezpečnosť pri pádlovaní v stoji aj v sede. 

 

Bungee lano

Elastické bungee lano v prednej / zadnej časti paddleboardu ti umožní zobrať si so sebou na palubu všetko čo potrebuješ. 

 

Neoprénové putká

Neoprénové rúčky na paddleboarde umožnia pohodlné nosenie a transport ako na vode, tak na súši. 

 


Transportný batoh 

S transportným batohom nemáš problém zobrať svoj paddleboard kamkoľvek. Zmestíš do neho SUP aj so všetkým príslušenstvom a pohodlne ho hodíš na chrbát.

6 položiek celkom
TAHE Wind Techno 185 D pevný windsurf
Novinka
€1 330 –5 %
TAHE Wind Techno 185 D pevný windsurf
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€1 255

Tahe Wind Techno 185 D je perfektná doska na učenie sa Windsurfingu a postupné napredovanie. 

8476
TAHE Wind Techno 160 D pevný windsurf
Novinka
€1 330 –5 %
TAHE Wind Techno 160 D pevný windsurf
Info o dostupnosti v obchode / mailom
€1 255

Tahe Wind Techno 160 D je perfektná doska na učenie sa Windsurfingu a postupné napredovanie. 

8475
windsurf tahe wind beach 225 D
Novinka
€1 154 –6 %
€1 079

Pevný windsurf so stabilnými rozmermi TAHE Wind Beach 225 D je ideálny na windsurfové začiatky.

7214
tahe beach air sup yak 11 6
Novinka
€943 –4 %
€899

Nafukovací paddleboard TAHE Beach Air SUP-YAK 11’6 sa vyznačuje svojou mimoriadnou variabilitou a poteší aj náročnejších začínajúcich paddleboardistov.

7211
tahe beach air sup yak 10 6
Novinka
€798 –7 %
€739

Nafukovací paddleboard TAHE Beach Air SUP-YAK 10’6 sa vyznačuje svojou mimoriadnou variabilitou a poteší aj náročnejších začínajúcich paddleboardistov.

7208
padlo na paddleboard tahe beach alu fix 190
Novinka
€56 –12 %
€49

Ľahké jednodielne hliníkové pádlo TAHE Beach Alu Fix s dĺžkou 190 cm. 

7103

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom