Landyachtz Stratus 46 Spectrum - longboard

Kód: 7222
Novinka
Neohodnotené
Značka: Landyachtz
€279
Info o dostupnosti v obchode / mailom
Položka bola vypredaná…

Najnovšia dance/freestyle novinka od Landyachtz je kopmlet Stratus Spectrum 46". Najdlhší dancer od Landyachtz, perfektný na poriadne prešľapávačky, cviky a ďalšie freestyle triky. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Longboard Landyachtz Stratus 46 Spectrum

Longboard Landyachtz Stratus 46 Spectrum je flexibilná doska navrhnutá špeciálne pre freestyle a longboard tanec. Pri dĺžke 45,5" a šírke 9,25" s gripom len tam, kde ho potrebujete, má táto doska dostatok priestoru pre všetky vaše prešľapávačky. Stratus 46 Spectrum využíva 8-vrstvovú konštrukciu z kanadského javora, ktorá poskytuje príjemný pocit ohybnosti, ktorý vracia veľa energie z každej zákruty, no stále dáva pocit istoty pri trikoch. Tvar dosky bol upravený tak, aby fungoval s truckmi Grizzly Gen 6 180 mm a stále mal veľa popu. Landyachtz Stratus 46 Spectrum sa otáča na 63 mm Fatty Hawgs kolieskach, aby si umožnil jazdiť voľne a bez obáv 

Vďaka javorovej konštrukcii je Stratus 46" pevný, ale stále dostatočne pružný. Stratus má strednú konkávu, pätky na koncoch a grip ako je zvykom aj u iných dancerov len na koncoch dosky pre maximálne manévrovanie pri trikoch. 

Parametre a špecifikácia:

  • dĺžka: 45,5" (115,57 cm)
  • šírka: 9,25" (23,5 cm)
  • wheelbase: 27,5 - 29,5" (69,85 - 74,93 cm)
  • materiál dosky: kanadský javor
  • konkáva: stredná
  • trucky: BEAR GEN 6 - 155MM 50 DEGREE
  • kolieska: 63 mm Fatty Hawgs
  • dizajn: Turnco

Jeden strom - jedna doska

Javor je najlepší materiál pre skateboardy. Bohužiaľ tým dochádza k odstraňovaniu javorových stromov z prírody. Landyachtz sa zaviazal vysadiť jeden strom za každý predaný skateboard. Keďže z jedného stromu sa vyprodukuje najmenej 60 dosiek znamená to, že sa jeden strom zmení na najmenej 60 nových vysadených stromov. Keď si kupujete Landyachtz dosku, viete, že robíte rozdiel a zlepšujete životné prostredie pre budúce generácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Skateboardy a longboardy
VLASTNOSTI: CRUISING, DANCEBOARD, FREESTYLE
DĹŽKA: 115
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: