Landyachtz Tony Danza Logo - longboard

Kód: 8224
Novinka
Neohodnotené
Značka: Landyachtz
€279
Skladom (1 ks)

Najnovší dance-board sezóny 2022 od Landyachtz je kopmlet Tony Danza Logo. Špičková tanečná doska, ideálna aj na slidovanie, cruisovanie, carving alebo na obyčajnú cestu do práce. Skvelá pre začiatočníkov vďaka svojej stabilite, ale rozhodne nesklame ani skúsených jazdcov.  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Longboard Landyachtz Tony Danza Logo

Tony Danza je flexibilný longboard navrhnutý špeciálne pre freestyle a longboard tanec. S dĺžkou 39.9″ a šírkou 8.5″ a s gripom len tam, kde to potrebujete, sa bude doska otáčať rýchlejšie a s menšou námahou ako širšia tanečná doska. Tento obľúbený board tímového jazdca Carla Javiera-Brea otvára mnohé technické možnosti vďaka svojej ľahkosti a kompaktnej veľkosti. Tony Danza Logo používa 7-vrstvovú konštrukciu z kanadského javora, ktorá poskytuje príjemný pocit strednej ohybnosti, ktorý vracia veľa energie z každej zákruty, no stále dáva pocit istoty pri trikoch.

Užšia šírka dosky a krátky rázvor robí technické triky dostupnejšie aj nižším jazdcom alebo ľuďom s menšími chodidlami. Ide tak o perfektnú dosku aj pre deti.

Parametre a špecifikácia:

  • dĺžka: 39.9" (101,3 cm)
  • šírka: 8.5" (21,6 cm)
  • wheelbase: 22.75" (57,8 cm)
  • materiál dosky: kanadský javor
  • flex: stredný
  • trucky: BEAR GEN 6 - 155MM 50 DEGREE
  • kolieska: 63 mm Fatty Hawgs

Jeden strom - jedna doska

Javor je najlepší materiál pre skateboardy. Bohužiaľ tým dochádza k odstraňovaniu javorových stromov z prírody. Landyachtz sa zaviazal vysadiť jeden strom za každý predaný skateboard. Keďže z jedného stromu sa vyprodukuje najmenej 60 dosiek znamená to, že sa jeden strom zmení na najmenej 60 nových vysadených stromov. Keď si kupujete Landyachtz dosku, viete, že robíte rozdiel a zlepšujete životné prostredie pre budúce generácie.

Dodatočné parametre

Kategória: LONGBOARDY
Záruka: 2 roky
VLASTNOSTI: CRUISING, CARVING, FREERIDE, DANCEBOARD, FREESTYLE
DĹŽKA: 101

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: