Picture Clothing

NeonMars uvádza Picture clothing

 

Prichádza zima, sezóna prašanu a svahy plné "menšestru". NEONMARS je pripravený - prináša značky pre pravých zimných rebelov.

Ako prvú predstavujeme Picture Organic Clothing - pochádza z Francúzska, kde sa 3 kamoši - fanatici rozhodli vytvoriť špičkové #eco #recycled oblečenie na zimné športy.

Freeridové bundy, gate, helmy a rukavice sú vyrobené z materiálov, ktoré poskytujú maximálnu funkčnosť, pohodlie a ochranu. Výroba z ekologických a zrecyklovaných materiálov sa drží hesla: "Príroda nám dáva zážitky a my si ju preto nezničíme".

Picture3delikventes

 

Trendom je byť #eko 

 
Pod heslom "We make it as green as possible" Picture produkuje svoje produkty s čo najmenším zásahom do životného prostredia
Značka Picture chráni našu Zem používaním polyesterom, ktorý získava recykláciou PET fliaš:
 
1) Plastové PET fľaše sa zo zberu triedia podľa typu a farby
 
etape_1_bouteille_plastique
2) Flaše sú zbavené svojich etikiet a uzáverov. Potom sa umyjú, rozdrvia a nasekajú na vločky.
 
etape_2_copeaux-1
 
3) Vločky podliehajú druhému roztavovaniu a sú spracované do dôsledne tvarovaných plastových peliet.
 
etape_3_granules
 
4) Plastové pelety sa roztavia a pretláčajú, aby sa vytvorili vlákna. Vlákno je zvlnené, rezané, ťahané a natiahnuté, potom balené do priadze.
etape_4_fil-1
 
5) Balené vlákno je spracované na textílie a môže sa začať vytvárať napríklad bunda Track 20/15 od Picture !
etape_5_tissu
 
 Picture clothing recykluje aj klasické textílie -  všíva ich ako podšívky na izoláciu. :) #superEco

 

 

TRENDOM JE NOVÁ FAREBNOSŤ.

Picture clothing design používa zemité, prírodné farby, ktoré budú trendom nadchádzajúcich sezón. Odtiene v novej rade oblečenia na zimu roku 2019 teraz obsahujú chladné blues a teplé červené farby.
 
takashima.jpgseen.jpgokahido.jpg

 

Šeftrenér kuso odporúča - #Neonmarstip 

Pánska bunda Naikoon dokáže všetko. Je vybavená pohodlnou vonkajšou membránou Dryplay 20K/20K, ktorá udrží teplo a zároveň je priedušná. Unikátny systém Thermal Dry odvádza pot z miesta, kde to najviac potrebujete a výplň Coremax zabezpečí pocit tepla. Plne lepené švy a vodotesné zipsy odolávajú vlhkosti. Pre zvýšenú ochranu a pohodlie sú kapucňa, manžety na rukávoch a snežný pás, ktorý sa pripevňuje k nohaviciam, individuálne nastaviteľné.

 
naikoon.jpg
naikoon
 
Neonmars okrem bundy Naikoon prináša kompletnú radu zimného oblečenia na zjazdovky, ako aj do apres-ski. Odporúčame všetkým lyžiarom, snowboardistom, freeridistom a štýlovým freestylistom.
Všetko nájdeš na eshope neonmars.sk/Picture
 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie