Neonmars učí celú rodinu!

Zapoj sa aj ty do unikátneho projektu a získaj ceny v hodnote 500 Euro.

Hravé príklady z reálneho života. Ideálny vek od 3 do 99 rokov. Môžeš riešiť sám alebo celá rodina. Zober rozum, farbičky, či google:) Nauč sa s nami geografiu, matiku, slovenčinu, históriu, anglinu, výtvarnú, logiku, hudobnú a samozrejme nechýba ani telesná. 

neonmars-vzdelavanie

Každý týždeň jedna téma zo života Neonmars:

6.4. Freeride Stiahni tu

13.4. Paddleboard Stiahni tu

20.4 Windsurf Stiahni tu

27.4 Skate & Balance board Stiahni tu

IMG_0354

Týždenná cena

Losujeme jedného víťaza týždňového kola, ktorý získa cenu týždňa. Cena týždňa je vždy tématická: štýlový nákrčník picture, vodotesný batoh Kiboko, štýlové tričko Neonmars a šiltovka Neonmars signature.

neonmars-uci-na plazi

Hlavná cena

Zo všetkých riešení vylosujeme jedného, ktorý získa zapožičanie paddleboardu na celý mesiac. Paddleboard je možné zapožičat od vylosovania do 15.6.2020

Piknikaugust2019097

Špeciálna cena #seftrenera #sadrovica

Sám #seftrener #sadrovic vyberie jednu najkrajšie spracovanú úlohu. Riešiteľ, či celá rodinka vyhrá namakaný kurz paddleboardingu #somSUPer priamo so #seftrenerom #sadrovicom. Zúčastniť sa ho môže celá rodina (max 5 ľudí).

seftrener

Každý pondelok zverejníme 1 tému. Pracovný hárok nájdeš práve v tomto, článku a môžeš si ho stiahnuť a začať riešiť. Máš 7 dní od pondelka do nedele, aby si vyriešil úlohy. Potom nám fotku tvojho riešenia zaves na facebook Neonmars - do komentu pod článok, ktorý oznamuje aktuálne kolo súťaže Neonmars učí celú rodinu!

Podmienky súťaže nájdeš na našom facebookovom profile v sekcii poznámky. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie