Neonmars karanténa. Zodpovedne, ale život nekončí

Počúval si KrčméryhoVitamín D treba, hýbať sa treba, aj slniečko treba. Správaj sa zodpovedne, mysli na ostatných, ale pozor život nekončí. Z preventívnych dôvodov zatvárame showroom do odvolania. 

Avšak pozor, e-shop funguje bez obmedzenia a práve naopak. Ako kompenzáciu spúšťame Neonnmars Karanténu - akčný výpredaj vecí, ktoré ti pomôžu zlepšiť imunitu, hýbať sa a žiť aj v ťažkých časoch.

Ak potrebuješ poradiť, neboj sa nám ozvať pondelok až piatok 10:00 - 18:00

  • Chat
  • Mobil: +421 911 446 046 

balancna doska epic

Vymeň fitko za balančnú dosku 

Stále si mysliš, že s tebou do fitka nechodí nikto, kto bol v Taliansku? Sleduješ, či niekto nezakašle a činky chytáš v latexových rukaviciach? Nestresuj sa a zacvič si pohodlne doma, alebo zober balance board von na čerstvý vzduch. Nájdi zelenú trávu zaliatu slnkom a vybalancuj tvoju každodennú zostavu. Pretiahneš telo, nájdeš pokoj a nachytaš vitamín D (toho Krčmériho si si už pustil?).

Balančné dosky kúpiš TU.

paddleboard kiboko

Odpádluj

Tip na život nie len pre elitu národa. Paddleboarding je pre každého. Príroda, rovná vodná hladina a slniečko. Poď na čerstvý vzduch, ktorý tak každý z nás potrebuje. Hýb sa a pridaj do tela poriadnú dávku vitamínu D. Stand Up Paddleboarding (SUP) je šport, ktorý je ľahší ako napríklad bicyklovanie. Ak vieš stáť a držat pádlo, dokážeš aj pádlovať. Využi zľavy, ak sa v lete náhodu nebude cestovať, domáce jazerá, rybníky, či rieky budú najlepšie miesto na dovolenku pri vode.

Výhodné sety paddleboardov nájdeš TU.

longboard landyachtz

Surfuj ulicami

Preplnený pumptrack v Petržalke nie, ale do práce na longboarde je 100x lepšie ako v preplnenej MHD. Potrebuješ sa prevetrat? Surfuj ulicami, na dvore alebo choď na hrádzu.

Vyber si svoj longboard TU.

skialp turistika

Nohy sú najlepší skipass

Lyžiarske strediská v Európe sa zatvárajú. Nemusíš riskovať a tlačiť sa v rade na vlek, alebo kabínke. Zober skialpy a vyšlap si do prírody. Hore aj dole na lyžiach. Výhľady za odmenu. Termoska s čajom namiesto horskej chaty. Príroda ti dá oddych, pohyb a prečistí dušu. 30 minút na slnku je určite lepšie strávený čas ako 30 minút preklikávať topky, smečko, či aktuality a hltať nové covid-19 správy. Nohy sú ten najlepší skipass.

Veľký výber skialpobých lyží TU.

freeride lyzovanie

#tajne spoty bez ludi = Freeride žije

Hory volajú a ty musíš ísť? S ľudmi sa netlačíš, berieš vlek alebo sedačku, kde sedíš sám? Potom si chvíľu pošlapeš a pred tebou prázne tajné spoty. Žiadna tlačenica, len ty a hory. Nasadíš oblúky a cítiš vietor a rýchlosť vo vlasoch. (ak si na Chopku vietor vo vlasoch cítiš skôr ako začneš rezať oblúky, poznámka #seftrenera)

Freerideové lyže nájdeš TU

Lavínovú výbavu vyberaj TU.

Tak neprestávaj žiť, hýb sa a športuj tak, aby si neohrozoval seba ani ostatných. Nezabudni nás sledovať na facebooku a instagrame, kde sa vždy dozvieš zaujímavé tipy a nové informácie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie