Cabrinha Crosswing X2 7 nafukovacie krídlo

Kód: 5732
Neohodnotené
Značka: Cabrinha
ZADARMOZADARMO
nafukovacie kridlo cabrinha crosswing x2 front
€969
Skladom (2 ks)

Nafukovacie krídlo Crosswing X2 od výrobcu Cabrinha je exkluzívnym krídlom, zamerané na najvyšší výkon a jedinečné vlastnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis


Pre koho je určené

nafukovacie krídlo Cabrinha Crosswing X2

Cabrinha Crosswing X2 je exkluzívnym modelom nafukovacieho krídla, ktoré sa zameriava na najvyšší výkon s jedinečnými vlastnosťami, ktoré na iných krídlach nenájdeš. Toto univerzálne krídlo je vhodné pre každého jazdca, od úplných začiatočníkov až po profi freeriderov.

Začiatočník
bar
Pokročilý
bar
Profesionál
bar

Kam sa vydať s nafukovacím krídlom

CabrinhaCrosswing X2

Zvýšenie výkonu modelu X2 je viditeľné v celom windsurfingovom spektre. Od rýchlych štartov po rýchlu jazdu. Crosswing X2 je podáva perfektný výkon v akýchkoľvek podmienkach a ty môžeš nechať priestor svojej fantázii. Využiješ ho ako na vode s foilboardom či surfom, tak na súši s longboardom alebo korčulami.

Na more
Na rieku
Jazero

V čom je nafukovacie krídlo výnimočné?

Cabrinha Crosswing X2

Krídlo Crosswing X2 má úplne nový tvar a nafukovací rám, ktorý ho robí maximálne pevným a tuhým. Krídlo si vďaka tejto konštrukcii drží svoj tvar aj pri silnom nápore vetra. Ďalším vylepšením tohto modelu je oddelenie nafukovania stredového rahna od hlavnej nafukovacej časti po obvode. Toto umožní optimálne natlakovať každú sekciu zvlášť, čo dodáva krídlu X2 neuveriteľnú tuhosť pri jazde. Široká hybridná rúčka spája výhody pevného rahna a tkaných rúčok. Výsledkom je širšia rúčka pre optimálny úchop a skvelú kontrolu nad krídlom bez toho, aby jazdec musel prechytávať počas jazdy.

Čo o tomto produkte hovoria naši jazdci?

Pripravujeme...

Kuso
Zakladateľ Neonmars | Šéftréner, freerider

Na čom jazdím: Paddleboard JP Australia Superlight

Videa

Fotogalerie

 

Parametre a špecifikácia:

  • Double StrutTM – individuálne nafúknutie dvoch častí pre maximálnu tuhosť
  • Hybridná rúčka pre optimálny úchop
  • Nano ripstop
  • Sprint inflate valve – ventil re rýchle nafúknutie
  • Vysoko pevný materiál Dacron LE
  • Bezpečná manipulácia
  • Bezpečnostný leash na zápästie je súčasťou balenia
  • Kevlarové spevnenie na špičke

Dodatočné parametre

Kategória: WINGY - KRÍDLA
VEĽKOSŤ WINGU: 7.0 m²

Video 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

cabrinha-logo1


Cabrinha vyrába kitesurfingové vybavenie pre milovníkov vodných športov.Spoločnosť Cabrinha Kites s distribučnou sieťou vo viac ako 70 krajinách po celom svete 
bola založená, inšpirovaná a aktuálne je stále vedená vodákom z Maui, Havaja, Pete Cabrinhom (spolu s Water Bound Investments, ktorú vedie bývalý profesionálny kitesurfer Jon Modica). Úspech Cabrinhy za posledných 20 rokov možno pripísať špecializovanému tímu najkvalifikovanejších ľudí v tomto odvetví. Od manažmentu a vývojového personálu až po tímových jazdcov, distribučných partnerov, predajcov a ambasádorov, Cabrinha je rodina vášnivých, vizionárskych a neustále sa vyvíjajúcich ľudí, ktorí posúvajú tento šport do jeho budúcnosti.

Cabrinha zohrala priekopnícku úlohu vo vývoji surfových športov ako kitesurfing, tow-surfing, foilboarding a wingsurfing.

Pri výrobe produktov poháňaných 100 % obnoviteľným zdrojom (vetrom) je sociálne prepojená s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí majú radi vodu a chránia planétu.