ION Collision Select Front Zip impact vesta

Kód: 8768/M 8768/L 8768/XL 8768/XXL Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: ION
€169 –5 %
vesta ion collision (1)
€169 –5 % €159
Info o dostupnosti v obchode / mailom Info o dostupnosti v obchode / mailom Info o dostupnosti v obchode / mailom Info o dostupnosti v obchode / mailom Zvoľte variant
Variant

Nová crash impact vesta od značky ION Collision Select ťa ochráni pri akomkoľvek vodnom športe. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Impact vesta ION Collision Select Front Zip

Sofistikovaný mix materiálov vytvorený pre ambicióznych jazdcov, ktorí chcú posunúť limity. Predný zips vesty ION Collision Vest Select je nevrhnutý na jednoduché oblieknaie. Jedinečný dizajn panelov zabezpečuje dokonalú ochranu rebier a chrbtice. Mierne tenšie vypchávky, ľahká Sheirex pena bez PVC a vysoko flexibilné materiály ako je L_type neopren a Cyber stertch 130 poskytujú pohodlné a priliehavé nosenie, ako aj veľkú voľnosť pohybu. Vesta je vhodná na použitie so sedacím trapézom. Spĺňa normy CE certifikácie podľa PPE smernice 89/686/EEC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ION-logo_1

ION
je značka vedená vášnivými ľuďmi, ktorých veľkou láskou boli vždy vodné športy. ION, ktorý bol uvedený na trh v roku 2004, sa zameral na neoprénové obleky a neoprénové produkty pre medzinárodnú windsurfing, kitesurfing, surf, SUP a wakeboardovú scénu. Sortiment zahŕňa aj doplnky, postroje, cestovné potreby a kolekciu oblečenia pre všetkých, ktorý sa chcú odlíšiť. Jedinečná kombinácia vysoko kvalitných produktov ION zabalených v progresívnom štýle a dizajne si našla fanúšikov po celom svete – stala sa svetovým lídrom na trhu s neoprénovými oblekmi a postrojmi vo svete wind- a kitesurfingu.

Technické prvky

ION vníma ako zodpovednosť minimalizovať ekologickú stopu svojich produktov a udržiavať tak more a vzduch čisté.

Limestone neoprene

Na nahradenie petrochemických látok v neopréne sa používajú vápenec ťažený v zemi. Pochádza z prírody a má menší vplyv na životné prostredie.

Eco Carbon Black

Karbónový (uhlíkový) prášok, jedna z kľúčových zložiek neoprénu, výrazne znižuje spotrebu energie a znižuje emisie CO2 o 200 g na neoprénový oblek.

Aqua-Alpha™ Technology

Neoprénové obleky ION využívajú technológiu Aqua-α ™ - lepidlo bez obsahu rozpúšťadiel a úplne na vodnej báze.

Dope-Dying Yarn

Farebná priadza bez procesu farbenia - šetrí obrovské množstvo vody a zároveň znižuje spotrebu energie a znečistenie vody.

Recycled Polyester

Látky vyrobené z recyklovaných plastových fliaš. (45 plastových fliaš na jeden neoprén)