Hydrofoil Naish Jet 2450

Kód: 4367
Novinka
Neohodnotené
Značka: Naish
€1 489
Skladom (1 ks)

Nový rad Jet foil setov ponúka mnoho nových vlastností, ktoré nastavujú nový výkonnostný štandard pre surfovanie a SUP foiling a zároveň ponúka univerzálnosť využitia ako pri foilingu na kite, wakeu či windsurfing foilingu. 

Detailné informácie

Podrobný popis


Pre koho je určený

Hydrofoil Naish Jet

Jet 1050 je vhodný pre jazdcov 54-77 kg pre SUP, pumping, foil surfing a wingsurf. Jet 1250 je vhodný pre jazdcov 72-95 kg pre SUP, pumping, foil surfing a wingsurf. Jet 1650 je vhodný pre jazdcov do 102 kg pre SUP, pumping, foil surfing a wingsurf. Jet 2000 je vhodný pre jazdcov do 113 kg pre SUP, pumping, foil surfing a wingsurf. Jet 2450 je vhodný pre jazdcov nad 113 kg pre SUP, pumping, foil surfing a wingsurf.

Začiatočník
bar
Pokročilý
bar
Profesionál
bar

V čom je hyrofoil výnimočný?

Hydrofoil Naish Jet

Nové krídlo z radu hydrofoilov má väčšiu vztlakovú silu a je rýchlejšie, obratnejšie a v zátačkách ľahšie ovládateľné. Vďaka schopnosti dosiahnuť ešte vyššiu rýchlosť je vhodné pre širší rozsah podmienok. Poskytuje výnnimočne rýchly nástup levitácie a je tak vynikajúcou voľbou pre SUP a Surf hydrofoiling. Nová noha s upraveným dizajnom je o 25% ľahšia a súčasne vykazuje väčšiu pevnosť v ohybe a krútení.

 

PARAMETRE A ŠPECIFIKÁCIA

Hydrofoil Naish Jet

Hydrofoil Naish Jet 2450 obsahuje: 

  • Front Wing 2450 Jet
  • Back Wing 450 stabilizer
  • 75 cm hliníková noha
  • Jet / kite aluminium fuselage
  • set šróbov k zostaveniu hydrofoilu (3 x 25 mm Titanium Torx + 2 x 20 mm + 3 x 30 mm Titanium Torx)
  • Plate set šróbov (4 x 25 mm nerez Torx + 4 x M6 nerez T-nuts)
  • Ochranné obaly na krídla a prenos
  • Standard plate
  • Torx T30 kľúč

Čo o tomto produkte hovoria naši jazdci?

Pripravujeme...

Kuso
Zakladateľ Neonmars | Šéftréner, freerider

Na čom jazdím: Paddleboard JP Australia Superlight

Videa

Fotogalerie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naish je značka priamo z Havajských ostrovov - meky vodný športov. Značka nesie meno po svojom zakladateľovi a žijúcej legende. Robby Naish je 24 x šampión windsurfingu, priekopník kiteboardingu, paddleboardingu, hydrofoilingu, wingsurfingu a 6 x získal ocenenie surfer roka. Paddleboardy Naish sú skvelo vybavené špeciálne kúsky určené pre ambicióznych začiatočníkov, pokročilých surferov, ale vďaka svojej nosnosti a skvelej výbave aj pre rodiny s deťmi. Obľúbené sú najmä rýchle touringové paddleboardy, ktoré sú ideálne na dlhé výlety.

Ak si potrpíš na kvalitu, požaduješ len tie najlepšie jazdné vlastnosti a chceš byť aj ty v komunite kultovej značky, je Naish voľba pre teba.

Konštrukcia

Paddleboardy Naish sa vyznačujú kvalitnou a odolnou konštrukciou použitím tých najmodernejších materiálov a technológií. Predlaminovaná konštrukcia je extrémne odolná a navyše zachováva paddleboard veľmi ľahký. Na nafukovacích paddleboardoch Naish je použitá technológia Fusion Dropstitch na vrchnej aj spodnej časti paddleboardu, čo vytvára pevný, odolný a ľahký paddleboard. Dvojvrstvové hrany pridávajú ešte vyššiu tuhosť a odolnosť. Dvojzložková EVA pena na palube paddleboardu umožňuje skvelé priľnutie, je mäkká na dotyk a poskytuje najvyšší komfort.

Technické prvky

Nafukovacie paddleboardy Naish disponujú bohatou výbavou na palube s detailmi, ktoré spríjemnia každú pádlovačku.

Double Layer Rails

Nafukovacie paddleboardy Naish sú vyrábané so širokou, dvojvrstvovou PVC vrtstvou na hrane. To zabezpečuje vysokú odolnosť, zvýšenú výdrž a tuhosť paddleboardu.

Hydroslick Edge

Strategicky umiestnený materiál popri chvoste paddlebaordu vytvára hladký odtok vody a znižuje vynaloženú energiu, ktorá sa vytvára trením povrchu na chvoste paddleboardu. Hydroslick odtoková hrana tak vytvára energeticky najúspornejsí pohyb, ktorý ťa poženie vpred ešte rýchlejšie.

US box

Jednoduché nasadenie plutvičky do systému US box. Šróbik bez problémov zatiahneš rukou bez použitia akéhokoľvek nástroja.

Predpríprava na príslušenstvo

Na paddleboard si jednoducho môžeš pripevniť GPS alebo kameru a zachytiť tak každý moment z tvojej jazdy.

Transportný batoh

Do prepracovaného transportného batohu na kolieskach zbalíš paddleboard aj so všetkým príslušenstvom a jednoducho ho hodíš na chrbát.

Double action pumpa

Pomocou dvojrýchlostnej manuálnej pumpy máš paddleboard nafúkaný raz-dva.