Pánska zimná čiapka tmavomodrá Picture Uncle

Kód: 1394/ONE
Akcia
Neohodnotené
Značka: Picture
€35
Vypredané
Variant

Pánska čiapka Uncle značky Picture je ako stvorená na hory- vďaka použitému materiálu vám v nej nebude zima. Budete ju nosiť s dobrým pocitom, keďže použitá ovčia vlna bola získaná šetrným spôsobom voči zvieratám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti Čiapky: 

  • ozdobná nášivka s logom Picture
  • predĺžený strih
  • zloženie: 70% akryl, 30% ovčia vlna

Inovatívne technológie

Spoločnosť Picture sa riadi zásadou "We make it as tech as possible", a preto v spoločnosti neustále inovujú a prinášajú na trh nové, viac udržateľné, funkčné materiály. 

"Ohľaduplná" ovčia vlna

Vlna je prírodné vlákno s vynikajúcimi vlastnosťami. Avšak získavanie vlny je zložité kvôli otázkam dobrých životných podmienok zvierat.
Vlna, ktorú používame, pochádza výlučne z ohľaduplného výrobného procesu, počas ktorého sa s ovcami narába šetrne. Na rozdiel od bežného spracovania sa vyhýbame strihaniu oviec aj s kožou zvieraťa.

Čo robí produkty značky Picture výnimočnými? 

Dôraz na ekológiu

Pod heslom "We make it as green as possible" Picture produkuje svoje produktu s čo najmenším zásahom do životného prostredia. 

Uhlíková stopa

Vďaka ekologickému prístupu v každej fáze výroby sa ušetria desaťtisíce kilometorv jazdy autom - od dovozu surových materiálov až po distribúciu koncovému zákazníkovi. Navyše, vďaka využívaniu Higg Index sú v Picture schopní presne určiť dopad surovín na rozličné ekologické aspekty (uhlíkové emisie, spotreba vody a eutrofizácia vody). 

Dlhodobé zlepšovanie výroby

Značka Picture buduje dlhodobé partnerstvá s dodávateľmi založené na férových podmienkach, dialógu a vzájomnej dôvere, vďaka čomu sú schopní spoločne hľadať ekologické a sociálne zlepšenia celého výrobného procesu. Od roku 2009 sa viac ako 80% produktov vyrába v dvoch hlavných továrňach. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: SUPY, paddleboardy , windsurfing – tvoj SUPer akčný obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: