Mestský batoh kaki Picture Jeriko

Kód: 1364
Akcia
1 hodnotenie
Značka: Picture
€79 –12 %
batoh kaki street jeriko
€79 –12 % €69
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Batoh Jeriko značky Picture vás bude sprevádzať na vašich (nielen) outdoorových dobrodružstvách. Jeho 22l objem vám umožní nosiť so sebou všetko, čo potrebujete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Batoh Jeriko je veľmi všestranný a vďaka priečinku na notebook a štýlovému dizajnu sa uplatní v prírode aj v „mestskej džungli“. Pohodlie pri nosení zaručujú nastaviteľné popruhy a dobrý pocit fakt, že pri jeho výrobe boli použité zvyšky bavlnených látok, ktoré by sa inak spálili.

Vlastnosti Batohu: 

  • kožené ozdobné prvky a zapínanie
  • 13" a 15" priečinok na notebook
  • predné vrecká
  • vyšívanie na chrbtovej časti
  • objem 22l
  • sťahovacie šnúrky na uzatváranie
  • rozmery 48 x 27 x 17 cm
  • hmotnosť 700 g
  • zloženie: 100% "obnovená" bavlna

Inovatívne technológie

Spoločnosť Picture sa riadi zásadou "We make it as tech as possible", a preto v spoločnosti neustále inovujú a prinášajú na trh nové, viac udržateľné, funkčné materiály. 

"Obnovená" bavlna

Vzhľadom na to, že množstvo objemu výroby je v niektorých kategóriách našich výrobkov stále malé, organická bavlna predstavuje výzvu, pokiaľ ide o získavanie zdrojov. Našli sme dočasné, alternatívne riešenie, ktoré opätovne používa textilné zvyšky z iných značiek, ktoré by boli inak spálené.

Čo robí produkty značky Picture výnimočnými? 

Dôraz na ekológiu

Pod heslom "We make it as green as possible" Picture produkuje svoje produktu s čo najmenším zásahom do životného prostredia. 

Uhlíková stopa

Až 15 000 km jazdy autom bolo ušetrených pri výrobe celej kolekcie batohov vďaka ekologickému prístupu v každej fáze výroby - od dovozu surových materiálov až po distribúciu koncovému zákazníkovi. Navyše, vďaka využívaniu Higg Index sú v Picture schopní presne určiť dopad surovín na rozličné ekologické aspekty (uhlíkové emisie, spotreba vody a eutrofizácia vody). 

Dlhodobé zlepšovanie výroby

Značka Picture buduje dlhodobé partnerstvá s dodávateľmi založené na férových podmienkach, dialógu a vzájomnej dôvere, vďaka čomu sú schopní spoločne hľadať ekologické a sociálne zlepšenia celého výrobného procesu. Od roku 2009 sa viac ako 80% produktov vyrába v dvoch hlavných továrňach. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: SUPY, paddleboardy , windsurfing – tvoj SUPer akčný obchod
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: