Dámska zimná čiapka tmavozelená Picture Haven

Kód: 1358/ONE
Akcia
Neohodnotené
Značka: Picture
€35
Vypredané
Variant

Pletenú dámsku čiapku Haven od značky Picture si zamilujete - udrží vás trendy a v teple zároveň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlová dámska čiapka s hrubým pleteným vzorom je ako stvorená na hory - vďaka použitému materiálu vám v nej nebude zima. Budete ju nosiť s dobrým pocitom, keďže použitá ovčia vlna bola získaná šetrným spôsobom voči zvieratám.

Vlastnosti Čiapky: 

  • ozdobná nášivka s logom Picture
  • hrubý pletený motív
  • veľký brmbolec
  • zloženie: 30% ovčia vlna, 70% akryl

Inovatívne technológie

Spoločnosť Picture sa riadi zásadou "We make it as tech as possible", a preto v spoločnosti neustále inovujú a prinášajú na trh nové, viac udržateľné, funkčné materiály. 

"Ohľaduplná" ovčia vlna

Vlna je prírodné vlákno s vynikajúcimi vlastnosťami. Avšak získavanie vlny je zložité kvôli otázkam dobrých životných podmienok zvierat.
Vlna, ktorú používame, pochádza výlučne z ohľaduplného výrobného procesu, počas ktorého sa s ovcami narába šetrne. Na rozdiel od bežného spracovania sa vyhýbame strihaniu oviec aj s kožou zvieraťa.

Čo robí produkty značky Picture výnimočnými? 

Dôraz na ekológiu

Pod heslom "We make it as green as possible" Picture produkuje svoje produktu s čo najmenším zásahom do životného prostredia. 

Recyklovaný polyester

Picture sa pozerá na odpad ako na cennú surovinu. Použitý polyester vznikol recykláciou plastových fliaš. Približne 50 plastových fliaš sa použite pri výrobe funkčnej bundy.

Uhlíková stopa

Vďaka ekologickému prístupu v každej fáze výroby sa ušetria desaťtisíce kilometorv jazdy autom - od dovozu surových materiálov až po distribúciu koncovému zákazníkovi. Navyše, vďaka využívaniu Higg Index sú v Picture schopní presne určiť dopad surovín na rozličné ekologické aspekty (uhlíkové emisie, spotreba vody a eutrofizácia vody). 

Dlhodobé zlepšovanie výroby

Značka Picture buduje dlhodobé partnerstvá s dodávateľmi založené na férových podmienkach, dialógu a vzájomnej dôvere, vďaka čomu sú schopní spoločne hľadať ekologické a sociálne zlepšenia celého výrobného procesu. Od roku 2009 sa viac ako 80% produktov vyrába v dvoch hlavných továrňach. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: SUPY, paddleboardy , windsurfing – tvoj SUPer akčný obchod
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: