Začíname! Prvý paddleboardový klub na Slovensku

Ahojte SUPeri,

s radosťou vám oznamujeme, že zakladáme prvý paddleboardový klub na Slovensku. Príjimame všetkých členov bez rozdielu. Ak dokážes stáť, ak dokážeš držať pádlo - tak dokážeš aj paddleboardovať. Prídi vyskúšať naše tréningy.

Prvý skúšobný tréning je pre každého zadarmo :) 

Túžime naplno rozvinúť šport, ktorý sme si tak obľúbili. Doplň aj ty náš tím a zúčastni sa najlepších akcií na Slovensku, ale aj v zahraničí. Samozrejme, že nás čakajú preteky, Neonmars Slovenský Pohár, ale užijeme si aj SUPer Expedicíe, či Summer Kempy plné leta a vody.

Za posledné 2 roky sme vybudovali silné zázemie v Zanzibare v Bratislave na Zlatých Pieskoch. Práve teraz nastal správny čas zúžitkovať zásobu plavákov a pádiel, bójky a priestor v Zanzibare. Pre dospelých ponúkame výborný relax, oddych po práci, možnosť zlepšiť svoju kondíciu a "vychytať" koordináciu pod dohľadom skúsených trénerov. Deti a juniorov naučíme pravidelnému tréningu, rozvoju, dosahovaniu cieľov, umeniu prehrávať, ale aj zábave na vode. Podporné športy, ku ktorým tiež pričuchnete sú: windsurfing, longboarding, wakeboarding, surfing, skialpinizmus, freeride, snowboard a lyžovanie

Letná sezóna - paddleboard, paddleboard, paddleboard 

Zimná sezóna - tréningy v telocvični zamerané na koordináciu, stabilitu, výbušnosť a kondíciu. Budeme používať balančné dosky, fitlopty, či bosu. Zážitkové výjazdy za vodou a vlnami, ale aj za snehom na lyžiach, či snowboardoch.

Tréningy každý utorok a štvrtok - už od začiatku júna

17:30 - 18:30 Deti a Juniori

18:30 - 20:00 Dorast a Dospeláci

info a prihlášky: info@neonmars.sk

Tréneri: Braňo Nedbalek a Kuso Sadrovic aka #seftrener 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie