Neonmars SUP Testcentrum - veľká otváračka

Paddleboardová sezóna je v plnom prúde a Neonmars požičovňa paddleboardov a testcentrum nechýba v areály Zlatých pieskov ani tento rok. Otváračka bola veľkolepá. Ak si bol, už vieš, že v našom testcentre nuda nehrozí. Ak si si otváračku nechal ujsť, pozri si náš foto a video report, ktoré ťa zaručene presvedčia, že návštevu testcentra toto leto musíš zaradiť do programu.  

Okrem testovania paddleboardov počas celého dňa zadarmo si sa mohol účastniť kurzov paddleboardingu či súťaží o zaujímavé ceny. Užili sme si horúce letné slnko aj osviežujúci dážď. Paddleboardy sa teda testovali naozaj v rôznych podmienkach. 

neonmars-testcentrum-pozicovna-paddleboardov-zanzibar

Na svoje si prišiel naozaj každý. Deti sa vybláznili v bazéne či na jazere na detských paddleboardoch, dámy si vyskúšali štýlové dizajnové kúsky a zanietení športovci mohli skúsiť aký je to pocit naberať rýchlosť pri každom zábere pádlom na nadupaných pretekárskych špeciáloch. Pre náročných pádlerov boli pripravené aj špecialitky v podobe rýchlych pevňákov. Pocit kĺzať po vodnej hladine na pevnom paddleboarde je proste na nezaplatenie. 

 preteky-detsky-paddleboard

Pred tým ako vyrazíš na paddleboard padne vhod aj tréning na suchu. Svoju rovnováhu si tak mohol otestovať na balančných doskách Epic.

neonmars-testcentrum-pozicovna-paddleboardov-balance-board-eipc

Nechýbali ani kurzy paddleboardingu s našimi inštruktormi. Na kurze #somSUPer sa účastníci naučili nie len základy paddleboardingu, ale aj zaujímavé fintičky, ktorými zvyšok leta budú ohurovať svojich kamošov na jazere či baby na dovolenke v Chorvátsku. 

neonmars-testcentrum-pozicovna-paddleboardov-kurz

Testovanie paddleboardov všetkých tvarov a veľkostí pod horúcim letným slnkom dokáže každého SUPera vyčerpať. Rýchly letný dážď vybavil dokonalú obednú pauzu na dočerpanie energie. Občerstvenie v podobe špecialít z grilu a dobrého pivka či limonády spoľahlivo doplnilo všetky stratené sily. Poobedný chill a pohodičku zaistil slovenský Jack Johnson - Aďo Juráček a jeho parádne surferské songy. 

neonmars-testcentrum-pozicovna-paddleboardov-ado-juracek

Počas popoludňajšieho programu sme hľadali najšikovnejšieho paddleboardistu v súťaži Hop a pádluj! Hodnotné ceny v podobe lykrových tričiek a hlavná cena karbónové pádlo namotivovali k výkonom, na ktoré bolo radosť pozerať. Podpora nechýbala ani od obecenstva a súťažiacich pokrikom aj potleskom povzbudzoval veselý fanclub. 

neonmars-testcentrum-pozicovna-paddleboardov

Podvečer vystriedali skokanov pretekári. Sunset hobby race - pretek o najrýchlejšieho paddleboardistu akcie bol perfektným a napínavým záverom nedeľnej testovačky. Súťažilo sa v troch kategóriach. Ženy, muži aj deti si zmerali svoje sily na rýchlych športových paddleboardoch pri preteku okolo ostrova. 

neonmars-testcentrum-pozicovna-paddleboardov-preteky-

Testované paddleboardy nájdeš v našom testcentre na Zlatých pieskoch, kde si ich môžeš požičať a zapádlovať si. K dispozícii sú špičkové svetové značky ako JP Australia a Naish, štýlové a kvalitné kúsky od značiek F2 či Oxbow, ale aj obľúbené rekreačné modely paddleboardov Wattsup a Aqua Marina. Každoročne v našej požičovni nájdeš aj kvalitné paddleboardy od českého výrobcu Kiboko. Pádlo je samozrejmosťou a požičiame ti aj záchrannú vestu. Nájdeš nás v Zanzibare pri tobogánoch, kde sa na teba tešíme každý pekný slnečný deň od 11:00 do západu slnka. 

neonmars-testcentrum-pozicovna-paddleboardov-preteky-zlate-piesky

Nezabudni nás sledovať na facebooku a instagrame aby ti neunikla žiadna ďalšia parádna akcia. Svoje fotky označuj #neonmars a čoskoro sa vidíme na vode! 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie