Balančná doska Epic Alpha

Kód: 5834
Neohodnotené
Značka: Epic
ZADARMOZADARMO €149 –13 %
balanceboard EPIC ALPHA
€149 –13 % €129
Info o dostupnosti v obchode / mailom
Položka bola vypredaná…

Balančná doska Epic Alpha zlepší tvoju stabilitu, vyformuje postavu a vycibrí celkovú koordináciu pohybu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

BALANČNÁ DOSKA EPIC FITNESS SERIES ALPHA

Bud EPICKÝ s EPIC balančnou doskou! Jednou z najvšestrannejších dostupných tréningových pomôcok. Nezáleží na tom aký šport robíš, balančná doska Epic je skvelým doplnením tvojho tréningu. Táto tréningová pomôcka zlepší tvoj balans a celkový výkon v tvojom obľúbenom športe.

Séria Fitness

Ak má byť cvičenie efektívne, musíš si dať záležať na technike. Balančná doska perfektne slúži ako tréningová pomôcka sama o sebe, ale aj ako skvelý doplnok ku každému inému tréningu. Balančná doska posilňuje hlboké stabilizačné svalstvo, spevňuje držanie tela a zvyšuje propriocepciu. Zapojíš pri nej všetky svaly vrchnej aj spodnej časti tela, čo zaručuje ten najkompexnejší tréning. Tvoje telo sa rovnomerne posilní a získaš celkový balans. Balančná doska už dnes nechýba v žiadnej dobrej posilke. Fitness tréneri sa zhodujú, že balance board predstavuje neoceniteľnú pomôcku v tvojom tréningu.

Epic Alpha

Balančná doska Epic nie len, že zlepší tvoju stabilitu, ale taktiež vyformuje tvoju postavu a vycibrí celkovú koordináciu pohybu. Neustála potreba udržiavať stabilitu znamená, že je do tréningu zapojených viac svalových skupín, vďaka čomu sa telo posilňuje a zlepšuje sa vnímanie polohy tela v priestore.

Parametre a špecifikácia: 

  • dĺžka: 85 cm
  • šírka: 30 cm
  • úroveň: mierne pokročilý
  • drevená doska
  • tradičný tvar
  • nosnosť 120 kg
  • obsah balenia: balančná doska, roller

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: