V dňoch 28.1.-30.1. bude showroom z technických príčin ZATVORENÝ. E-shop funguje bez obmedzení.

Summer Kemp na paddleboarde

Kód: 2339/KLI 2339/SUM 2339/SUM2 Zvoľte variant
Tip
Neohodnotené
€89 €109 €129 od €89 €74,17 bez DPH €90,83 bez DPH €107,50 bez DPH od €74,17 bez DPH
Rezervovať teraz Rezervovať teraz Rezervovať teraz Zvoľte variant
Variant

Neonmars Summer kempy sú opať tu! Poď si s nami vychutnať víkend plný akčných športov. Naučíme ťa windsurfovať, naučíme ťa paddleboardovať a ochutnáš našu tradičnú grilovačku, nočné supovanie, wakeboarding, longboard a balančné dosky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Neonmars Summer kempy sú opať tu! Poď si s nami vychutnať víkend plný akčných športov. Naučíme ťa windsurfovať, naučíme ťa paddleboardovať a ochutnáš našu tradičnú grilovačku, nočné supovanie, wakeboarding, longboard a balančné dosky.

Neváhaj a získaj nových kamošov zo SUPer komunity. Zaži leto na vlastnej koži a pridaj nové zážitky nie len na facebook, či instagram.

Bojíš sa, že to nezvládneš? S našími skúsenými inštruktormi a metodikou priamo od “šéftrenera sadrovica” sa zdokonalí každý. Ako referencie slúžia desiatky úsmevov účastníkov našich Neonmars Summer kempov.

TERMÍN A: 21.6. - 23.6. 2019 / TERMÍN B: 19.7. - 21.7. 2019 / TERMÍN C: 2.8. - 4.8. 2019

PROGRAM KEMPU - čo sme pripravili pre teba?

Piatok – pohoda na pláži, zoznámenie účastníkov počas sunset grilovačky,nočné pádlovanie s inštruktorom a uvítacia párty.

Sobota – SUPer rozcvička na suchu aj vo vode, vysvetlenie teórie, nácvik na suchu, nácvik stability, intenzívny kurz paddleboardingu/windsurfingu, videocoaching, základy longboardingu, tipy a triky pre tvoj tréning na balančných doskách

Nedela – rozcvička na wakeboarde, vysvetlenie teórie, ukážky na suchu a ukážka chýb z predošlého dňa, nácvik stability, paddleboardový výlet na rieke a nácvik jazdy v prúde / intenzívny kurz windsurfingu, videocoaching, základy longboardingu, tipy a triky pre tvoj tréning na balančných doskách

Čo musíš zvládnuť sám?

Prihlásiť sa, pobaliť sa, vychutnať si zmrzlinu, popíjať drinky pri bazéne, vychutnať si signature burge a iné šmaky od Bearded Brothers, kecať s novými kamošmi, kúpať sa a užívať si SUPer leto plnými dúškami :)

Lokalita - kam mám doraziť?

Novým domovým stánkom pre naše windsurf a sup kempy sa pre rok 2019 stal areál Wakesoul v Pieštanoch - Ratnovská zátoka. Nová infraštruktúra, kde ťa čaká kemping, glamping - nemusiš stavať stan - len si zabookuješ deluxe výbavený stan s posteľou, aparmány priamo v areáli (od roku 2020), bazén s lehátkami, nová pláž, famozné jedno a drinky, wakeboardový areál a Neonmars SUP testcentrum. Ľahká dostupnosť priamo pri dialnici. Všade sa dohovoríš po slovensky a platíš Eurami. Znie to ako sen. Ale je to tak.

Je Neonmars Summer kemp vhodný aj pre mňa?

WINDSURF naučíme úplného začiatočníka - budeš vedieť samostatne jazdiť a otáčať sa proti vetru. Každého, kto po rokoch opäť začína a potrebuje oprášiť svoje jazdné zručnosti. Mierne pokročilých naučíme ako si správne nastaviť výbavu, ako čítať vietor, plážový štart a ako jazdiť bez pádu. Pokročilých naučíme jazdiť v trapéze, točit halzu, vodný štart a samozrejme jazdu v pútkach.

PADDLEBOARD  naše kemopy pravidelne navštevujú všetci od začiatočníkov až pre športových SUPerov s pretekárskymi ambicíami. Naučíme ťa ako správne držať pádlo, ako efektívne zaberať, ako pádlovať aby ti stále netočilo paddleboard, budeš SUPersky držať stabilitu, kamoši ti budú zavidieť ako rýchlo točíš otočky. Vyberieme sa splav rieky a naučíme ťa vychutnávať a nebáť sa SUPer Expedícii na riekach - naučíme ťa číťať prúdnicu, jazdiť proti prúdu, či radikálne manévre.

CENA WINDSURF:

štandardná 149 euro

účastnící s vlastnou výbavou 119 euro

Klienti neonmars s vlastnou výbavou 99 euro

CENA PADDLEBOARD:

štandardná 129 euro

účastnící s vlastnou výbavou 109 euro

Klienti neonmars s vlastnou výbavou 89 euro

 

Cena obsahuje:

Skúsení lektori Paddleboard Team Slovakia a Neonmars sú vždy nablízku.

Prepracovaná a overená metodika od “šéftrenera Sadrovica”.

Teória a nácvik na suchu. Videocoaching, kde sa uvidíš na spomalenom zábere.

2x 3h Skupinovú výuku pre windsurfing max 6 ľudí v skupine na inštruktora.  

Alebo 3h skupinovú výuku pre paddleboarding max 12 ľudí v skupine na inštruktora a výlet na rieke spojený s výukou cca 3h.

Zapožičanie kompletnej výbavy Nafukovací windsup, kompletné oplachtenie, plávacia vesta.

Alebo paddleboard, pádlo, plávacia vesta, bezpečnostný popruh leash.

Dostaneš špičkovú výbavu, ktorá má maximálne 2 roky, väčšina je nová.

Možnosť testovať SUP, Windsup mimo hodín vyhradených na výuku.

Základy longboardingu vrátane požičania špičkových longboardov Landyachtz.

Tipy a triky pre tvoj tréning na balančných doskách vrátane zapožičania dosiek.

Uvítacia grilovačka a párty s proseccom.

Nočné pádlovanie s inštruktorom.

Zľavu na nákup výbavy v Neonmars.

Akčné tričko od Neonmars.

Akčné stikerky.

Ubytovanie v kempe wakesoul na 2 noci.

 

Počet účastníkov je limitovaný – odporúčame sa prihlásiť, čím skôr.

PRIHLÁSENIE:

UBYTOVANIE, kde budem bývať?

Ubytovanie priamo v kempe je pre všetkých účastníkov bezplatné. Rodinný príslušníci za príplatok. Glamping podľa cenníku wakesoul. Možnosť využiť široké ubytovacie kapacity v Pieštanoch a okolí a každý deň dochádzať.

DOPRAVA (nie je v cene) – individuálne

STRAVA (nie je v cene) – individuálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: