Akcia Zväčšiť
 

Pánska zimná čiapka kaki Picture Uncle

Neohodnotené
 

Pánska čiapka Uncle značky Picture je ako stvorená na hory- vďaka použitému materiálu vám v nej nebude zima. Budete ju nosiť s dobrým pocitom, keďže použitá ovčia vlna bola získaná šetrným spôsobom voči zvieratám.

Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané
Variant
Bežná cena €35
Ušetríte €12 (–34 %)
€23
   
Značka Picture
Kategória PICTURE
Záruka 2 roky
 

Vlastnosti Čiapky: 

  • ozdobná nášivka s logom Picture
  • predĺžený strih
  • zloženie: 70% akryl, 30% ovčia vlna

Inovatívne technológie

Spoločnosť Picture sa riadi zásadou "We make it as tech as possible", a preto v spoločnosti neustále inovujú a prinášajú na trh nové, viac udržateľné, funkčné materiály. 

"Ohľaduplná" ovčia vlna

Vlna je prírodné vlákno s vynikajúcimi vlastnosťami. Avšak získavanie vlny je zložité kvôli otázkam dobrých životných podmienok zvierat.
Vlna, ktorú používame, pochádza výlučne z ohľaduplného výrobného procesu, počas ktorého sa s ovcami narába šetrne. Na rozdiel od bežného spracovania sa vyhýbame strihaniu oviec aj s kožou zvieraťa.

Čo robí produkty značky Picture výnimočnými? 

Dôraz na ekológiu

Pod heslom "We make it as green as possible" Picture produkuje svoje produktu s čo najmenším zásahom do životného prostredia. 

Uhlíková stopa

Vďaka ekologickému prístupu v každej fáze výroby sa ušetria desaťtisíce kilometorv jazdy autom - od dovozu surových materiálov až po distribúciu koncovému zákazníkovi. Navyše, vďaka využívaniu Higg Index sú v Picture schopní presne určiť dopad surovín na rozličné ekologické aspekty (uhlíkové emisie, spotreba vody a eutrofizácia vody). 

Dlhodobé zlepšovanie výroby

Značka Picture buduje dlhodobé partnerstvá s dodávateľmi založené na férových podmienkach, dialógu a vzájomnej dôvere, vďaka čomu sú schopní spoločne hľadať ekologické a sociálne zlepšenia celého výrobného procesu. Od roku 2009 sa viac ako 80% produktov vyrába v dvoch hlavných továrňach. 

 

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.