Paddleboard AZTRON LIGHTSPEED 14'0''

Kód: 3476
Neohodnotené
Značka: Aztron
€1 639 –7 % €1 524 €1 270 bez DPH
Info o dostupnosti v obchode / telefonicky

Ultraľahký pretekársky paddleboard určený pre všetkých ambicióznych športovcov. Vhodný na akúkoľvek vodnú hladinu, najlepšie výsledky však dosahuje na pokojnej vode. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pevný pretekársky paddleboard Aztron Lightspeed 14'00''

Naber veľkú rýchlosť a dopádluj si pre zlato! Pevný paddleboard z kategorie Race Aztron Lightspeed 14'00'' je designovaný tak, aby bol čo najrýchlejší a dosahoval tých najlepších výsledkov. Ak sú pre teba výkon a focus na cieľ dôležité, tento SUP je pre teba jasnou voľbou.

Vďaka unikátnej ultra ľahkej sendvičovej karbonovej konštrukcii s pevným jadrom patrí Aztron Lightspeed 14'00''  medzi tie najľahšie pevné paddleboardy. Ponúka dokonalý pomer medzi pevnosťou, váhou a výkonom. Váži len 12,5 kg a  ľahko tak predbehne aj drahších konkurentov. Pritom cena paddleboardu je viac ako priaznivá.

Svojim úzkým tvarom (427 x 62 x 21 cm) je určený športovcom, ktorí sa neboja akéhokoľvek vodného povrchu. Skvelo drží smer a po chvíli naberie vysokú rýchlosť. Najlepšie výsledky s ním budeš dosahovať na pokojnej vode.

Pre koho je pretekársky SUP Aztron Lightspeed 14'00'' určený?

Ocenia ho všetci ambiciózni športovci a profesionálni pretekári, ktorí chcú dosiahnuť čo najväčšiu rýchlosť a tie najlepšie výsledky pri pretekoch na pokojnej vode alebo pri náročných tréningoch. Odporúčaná váha jazdca je do 100 kg, maximálna nosnosť je 110 kg.

Kam s paddleboardom Lightspeed 14'00'' vyraziť?

Vezmi si ho so sebou na preteky a na dlhé tréningy na mori alebo aj na priehrady či veľké jazerá. Vďaka trom vhodne umiestneným madlám sa s ním dobre manipuluje a bez problémov ho tak prenesieš kam potrebuješ. Vďaka bungee šnúrkam si na neho môžeš prichytiť aj drobný náklad.

V čom je racing SUP Aztron Lightspeed 14'00'' unikátny?

Ultra ľahká karbónová konštrukcia z neho robí rýchly SUP s obrovským záberom. Vo vnútri je ľahká EPS pena, ktorá je spolu s karbónovou vrstvou zlisovaná dokopy. Vďaka tejto technológii zostáva plavák extrémne ľahký. Ďalšou výhodou pre profíkov je znížená paluba a 5 mm protišmykovej  EVA vrstvy s diamantovou štruktúrou. Vďaka zníženej zadnej časti a kick padu budeš mať vždy dobrú oporu aj pri tých najťažších manévroch. Zaži kvalitu Aztronu Lightspeed na vlastnú kožu a vyraz plnou parou do cieľa.

paddleboard-aztron-lightspeed-graf

Parametre a špecifikácia:

 • CNC tvarované EPS penové jadro
 • plne karbónová konštrukcia a extrémne nízka hmotnosť iba 12.5 kg
 • mohutný zaoblený nos reže vodu efektívne a ľahko
 • hrubší profil paddleboardu ho robí všestranným a ovládateľným aj v náročnejších podmienkach
 • neoprénové putká vytvorené pre potreby profesionálnych pretekárov umožňujú pevný a phodlný úchop 
 • vybavený race plutvičkou, ktorej sklolaminátová štruktúra zabezpečuje nízku hmotnosť paddleboardu a skvelé ovládanie
 • dĺžka: 14' / 427 cm
 • šírka: 24,5'' / 62 cm
 • hrúbka: 8,4'' / 21 cm
 • odporúčaná nosnosť: 100 kg
 • maximálna nosnosť: 110 kg
 • váha: 12,5 kg
 • objem: 290 l
 • súčasťou balenia je leash - poistný popruh na nohu a pretekárska plutvička 8,3 Astronaut

aztron-lightspeed-leash-fin

Technológie:

Karbónová sendvičová konštrukcia

paddleboard-aztron-lightspeed-carbon

Na karbónové kompozitové dosky Aztron sú použité najnovšie technológie a procesy výroby. "Carbon Sandwich Construction" je prémiová konštrukcia z vákuovo aminnovaného 3K karbónu s penovými výplňami. Karbónové vlákna dodávajú dokonalú pevnosť bez toho aby obmedzili požadovanú ohybnosť. Táto kombnácia je perfektným spojením pre rýchlu jazdu. 

EPS penové jadro

Použitie EPS penového jadra zabezpečuje ľahšiu a odolnejšiu konštrukciu paddleboardu. EPS jadro pokrýva 80% paddleboardu a vytvára responzívny a nadnášajúci sa stred, čo zabezpečí, že paddleboard odpúšta chyby. 

Diamond skin EVA nášlapná pena a neoprénové putko

paddleboard-aztron-lightspeed-diamond

Paddleboard je vybavený dvomi sekciami 5 mm hrubej diamond skin EVA peny. Protišmyková úprava zabezpečí dokonalé priľnutie a maximálny komfort. Viacero neoprénových rúčiek umožní pohodlný úchop. 

Vyvíšená zadná časť a kick pad

paddleboard-aztron-lightspeed-kickpad

Vyvíšenie v zadnej časti paddleboardu zabraňuje potápaniu pri ostrých zákrutách. Nášlapná pena v zadnej časti tiež zabezpečuje väčšiu kontrolu pri agresívnejších zákrutách.

Bungee lano

paddleboard-aztron-lightspeed-bungee

Ultra ľahká karbónová konštrukcia z neho robí rýchly SUP s obrovským záberom. Vo vnútri je ľahká EPS pena, ktorá je spolu s karbónovou vrstvou zlisovaná dokopy. Vďaka tejto technológii zostáva plavák extrémne ľahký. Ďalšou výhodou pre profíkov je znížená paluba a 5 mm protišmykovej  EVA vrstvy s diamantovou štruktúrou. Vďaka zníženej zadnej časti a kick padu budeš mať vždy dobrú oporu aj pri tých najťažších manévroch. Zaži kvalitu Aztronu Lightspeed na vlastnú kožu a vyraz plnou parou do cieľa.

8,3 sklolaminátová pretekárska plutvička

paddleboard-aztron-lightspeed-fin

Paddleboard je vybavený 8,3 Astronaut sklolaminátovu pretekárskou plutvičkou. Konštrukcia "medových plástov" ju robí ultra ľahkú, pevnú a perfektne drží smer. Paddleboard je vybavený US fin boxom. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné paddleboardy
Záruka: 2 roky
1 SUP Využitie: Preteky a šport
2 SUP nosnosť: do 120 kg
4 SUP Dĺžka: 12' / 365 cm - 14' / 426cm
5 SUP Šírka: do 26" / 66 cm
6 SUP Hrúbka: 20 cm / 8"
7 SUP Váha: nad 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: