Pádlo Kiboko karbónové 2019

Kód: 2507/1 D 2507/2 D 2507/3 D Zvoľte variant
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: KIBOKO boards
ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo €239 €249 €259 od €239 –17 % –16 % –15 % až –17 %
Padlo Kiboko karbonove 2019 paddleboard neonmars
€239 €249 €259 od €239 –17 % –16 % –15 % až –17 % €199 €209 €219 od €199 €165,83 bez DPH €174,17 bez DPH €182,50 bez DPH od €165,83 bez DPH
Momentálne nedostupné Info o dostupnosti v obchode / telefonicky Info o dostupnosti v obchode / telefonicky Zvoľte variant
Variant

Ľahké a pevné celokompozitné pádlo s vynikajúcim výkonom pre silových jazdcov s pretekárskymi ambíciami a vyznávačov kondičného pádlovania - stačí si vybrať, či ti sadne jedno, dvoj alebo trojdielne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedno, dvojdielne alebo trojdielne karbónové pádlo Kiboko - výkonné celokompozitné pádlo určené pre silových jazdcov s pretekárskymi ambíciami. Žrď aj list sú vyrobené zo stopercentného karbónu s výrazným a atraktívnym pletením. Navýšená hrúbka steny žrde o 0,25 mm spolu s novým tvarom listu odrážajúcim najnovšie trendy vo vývoji pretekárskych pádiel, zaisťuje vynikajúci výkon a odolnosť aj pre ťažších jazdcov. Ergonomická hlava pádla v tvare "T" umožňuje maximálnu kontrolu a prenos síl.

Celokompozitné pádla Kiboko vďaka svojej nízkej hmotnosti plávajú na hladine, preto nie je nutné používať nosné plaváky na žrde. Hoci ide o veľmi odolné pádla, odporúčame u celokompozitnvých pádiel používať pri transporte obal na pádlo, alebo aspoň na list pádla.

Špičkové pádlo za dostupnú cenu pre všetkých, ktorí to s paddleboardingom myslia naozaj vážne.

JEDNODIELNE PÁDLO KIBOKO:

Fixné jednodielne pádla sú oproti dvoj a trojdielnym pevnejšie a ľahšie a pri zábere maximálne efektívne. Všetky spoje sú lepené, preto pádlo po páde nenaberá vodu a vždy pláva. Ich jedinou nevýhodou je, že ich nemožno umiestniť do batohu. Pádlo je možné zakúpiť v maximálnej dĺžke 240 cm. Skrátiť a vlepiť hlavu pádla (hrušku) si môžete sami alebo ti pádlo na zadanú dĺžku pripravíme my. Skrátenie a vlepenie hlavy pádla je súčasťou ceny pádla. Fixnú dĺžku pádla odporúčame veľmi skúseným jazdcom, ktorí presne vedia, aká dĺžka pádla im pre rôzne disciplíny vyhovuje.

DVOJDIELNE PÁDLO KIBOKO:

Dvojdielne pádla sú oproti trojdielnym pevnejšie, po páde pomalšie naberajú vodu a nehrozí nechcené rozpojenie stredovej rúrky počas jazdy. Pri nastavovaní dĺžky pádla sa uistite, že je horná časť rúrky s hlavou dostatočne zasunutá (min. 12 cm) v stredovom diele pádla. Nepredlžujte pádlo nad označenie "MAX", predídete tak možnému poškodeniu plastovej spojky alebo stredovej karbónové rúrky.

TROJDIELNE PÁDLO KIBOKO:

Šikmý rez spoja trojdielneho  pádla minimalizuje možnosť vôle spoja a zvyšuje jeho pevnosť. Toto karbónové pádlo je navrhnuté tak, aby sa pridaním ďalšieho listu miesto hornej trubky vytvorilo obojstranné pádlo pre pádlovanie ako na kajaku. Trojdielne karbónové pádlo možno pohodlne umiestniť do akéhokoľvek batohu KIBOKO.

Parametre a špecifikácia :

 padla kiboko

Dodatočné parametre

Kategória: Pádla na SUPy
Záruka: 2 roky
MATERIÁL ŽRDE: karbón
MATERIÁL LISTU: karbón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: