Paddleboard AZTRON METEORLITE 12'6''

Kód: 3452
Novinka
Neohodnotené
Značka: Aztron
ZadarmoZadarmo €619 –7 %
nafukovaci paddleboard aztron meteorlite
€619 –7 % €576 €480 bez DPH
Vypredané

Pretekársky paddleboard pre ambicióznych športovcov s nosnosťou do 145 kg je konštruovaný predovšetkým pre ľahšie váhy, napríklad ženy alebo juniorov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pretekársky nafukovací paddleboard Aztron Meteorlite 12'6''

Chceš vyhrávať na akejkoľvek vodnej hladine? Vyskúšaj Meteorlite 12'6' s unikátnou konštrukciou. Pretekársky paddleboard pre ambicióznych športovcov s nosnosťou do 145 kg je svojimi rozmermi (381 x 69 x 15 cm) konštruovaný predovšetkým pre ľahšie váhy, napríklad ženy alebo juniorov.

Ultraľahká konštrukcia predstavená v roku 2020 kombinovaná s dvojkomorovým systémom robí SUP MeteorlIte 12'6'' ešte ľahším. Jeho váha je len 11,5 kg. Aj napriek tomu ostáva veľmi rýchly a dobre vyvážený. Má športové proporcie korunované pretiahnutou zdvihnutou úzkou špičkou. Okamžite reaguje na každý tvoj pohyb. Nikdy nad ním nestratíš kontrolu, a to aj vďaka 5 mm protišmykovej vrstve EVA a kick padu umiestenom na zadnej časti. Tento SUP tak môže smelo súperiť s nafukovacími paddleboardami od iných značiek v kategórii race. Každé preteky si užiješ na sto percent.

Pre koho je pretekársky nafukovací paddleboard Aztron Meteor Lite 12'6'' určený?

Jeho kvalitné spracovanie, nevšednú konštrukciu a neskutočnú rýchlosť ocenia všetci profíci – pretekári aj inštruktori. Meteorlite 12'6''je svojou konštrukciou predurčený pre ľahšie váhy, napríklad ako pretekársky paddleboard pre ženy a juniorov. Ťažším váham je určený pretekársky nafukovací SUP Aztron Meteor 14'0'' s maximálnou nosnosťou do 160 kg.

Kam sa na paddleboarde Aztron Meteor Lite 12'6'' vydať?

Bude s tebou víťaziť na jazere, ale vďaka rockeru (predná zdvihnutá špiča) máý nafukovací paddleboard Meteorlite 12'6'' na viac. Hravo zvládne preteky na rieke na divokých perejách alebo rozbúrenom mori. Obľúbený Krumlovský vodácký maraton s ním zvládneš ako nič.

V čom je paddleboard s príslušenstvom Aztron Meteor Lite 12'6'' unikátny?

Je ľahký a rýchly, a to vďaka svojim proporciám (381 x 69 x 15 cm)a unikátnemu materiálu. Vďaka špeciálnej Ultra Light verzii progresívnej Fusion technológii je neskutočne pevný, a pritom váži í Aztron Meteorlite 12'66'' len 11,5 Kg – pre ľahších pretekárov a skúsených paddleboardistov je ako stvorený. Rovnako ako ostatné paddleboardy od Aztronu aj tento má dvojkomorový systém nafukovania. Výhodou pre pretekárov je ak kvalitná EVA vrstva s diamantovou štruktúrou. Na kick pade je pre maximálnu priľnavosť zvolená štvorčeková štruktúra. Nechýbajú ani bungee šnúrky a kvalitné centrálne neoprénové madlo. 

nafukovaci-paddleboard-aztron-meteorlite-graf

aztron-meteorlite-prislusenstvo

nafukovaci-paddleboard-aztron-meteorlite-bungeenafukovaci-paddleboard-aztron-meteorlite-doublenafukovaci-paddleboard-aztron-meteorlite-evanafukovaci-paddleboard-aztron-meteorlite-finnafukovaci-paddleboard-aztron-meteorlite-fusionnafukovaci-paddleboard-aztron-meteorlite-kickpad

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nafukovacie paddleboardy – SUPy - surfy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: