Lyžiarske a snowboardové ponožky modré Picture Magical

Kód: 1658/38/ 1658/41 1658/44 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Picture
€35
Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant

Magical ponožky značky Picture sú ideálne pre lyžovanie alebo snowboard. Vďaka vlne Merino sú veľmi teplé, no zároveň vybavené vetracími zónami, ktoré vám poskytnú potrebný komfort.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti ponožiek: 

  • vysoké ponožky
  • spevnenie na špičke a päte
  • vetracie zóny
  • nášlapná časť z merino z vlny (tepelná izolácia)
  • ochrana členku
  • dvojitá ochrana holenného kĺbu
  • elastický materiál, ktorý perfektne sedí
  • pletené okraje
  • technológia Dryfit zabezpečuje teplo, priedušnosť a pohodlie (bez žmoliek)
  • zloženie: 40% merino vlna, 40% recyklovaný polyester, 15% hodváb a 5% elastan

Inovatívne technológie

Spoločnosť Picture sa riadi zásadou "We make it as tech as possible", a preto v spoločnosti neustále inovujú a prinášajú na trh nové, viac udržateľné, funkčné materiály. 

"Ohľaduplná" ovčia vlna

Vlna je prírodné vlákno s vynikajúcimi vlastnosťami. Avšak získavanie vlny je zložité kvôli otázkam dobrých životných podmienok zvierat.
Vlna, ktorú používame, pochádza výlučne z ohľaduplného výrobného procesu, počas ktorého sa s ovcami narába šetrne. Na rozdiel od bežného spracovania sa vyhýbame strihaniu oviec aj s kožou zvieraťa.

Čo robí produkty značky Picture výnimočnými? 

Dôraz na ekológiu

Pod heslom "We make it as green as possible" Picture produkuje svoje produktu s čo najmenším zásahom do životného prostredia. 

Recyklovaný polyester

Picture sa pozerá na odpad ako na cennú surovinu. Použitý polyester vznikol recykláciou plastových fliaš. Približne 50 plastových fliaš sa použije pri výrobe funkčnej bundy.

Uhlíková stopa

Vďaka ekologickému prístupu v každej fáze výroby sa ušetria desaťtisíce kilometorv jazdy autom - od dovozu surových materiálov až po distribúciu koncovému zákazníkovi. Navyše, vďaka využívaniu Higg Index sú v Picture schopní presne určiť dopad surovín na rozličné ekologické aspekty (uhlíkové emisie, spotreba vody a eutrofizácia vody). 

Dlhodobé zlepšovanie výroby

Značka Picture buduje dlhodobé partnerstvá s dodávateľmi založené na férových podmienkach, dialógu a vzájomnej dôvere, vďaka čomu sú schopní spoločne hľadať ekologické a sociálne zlepšenia celého výrobného procesu. Od roku 2009 sa viac ako 80% produktov vyrába v dvoch hlavných továrňach. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lyžiarske ponožky a podkolienky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: