Kvôli práve prebiehajúcim grafickým úpravám na e-shope sa môže stať, že sa grafika nebude zobrazovať správne. E-shop však funguje normálne a nákupný proces prebieha bez problémov. Ďakujeme za porozumenie.

Taška na lyžiarky a helmu Picture Shoes Versailles

Kód: 3231
Neohodnotené
Značka: Picture
€45 –33 %
taska na lyziarky picture
€45 –33 % €30 €25 bez DPH
Skladom, ihneď k odberu (1 ks)

Taška na lyžiarky a helmu značky Picture je ultra odolná, praktická a štýlová. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálna a štýlová na prenášanie počas ciest. V hlavnom priečinku umiestnite lyžiarske alebo snowboardové topánky a vrecko boku je určené na prilbu.

Vlastnosti tašky: 

  • rozmery 38 x 36 x 23 cm
  • hmotnosť 600 g
  • objem: 30l
  • zloženie: 50% recyklovaný polyester, 50% polyester

Inovatívne technológie

Spoločnosť Picture sa riadi zásadou "We make it as tech as possible", a preto v spoločnosti neustále inovujú a prinášajú na trh nové, viac udržateľné, funkčné materiály.

Čo robí produkty značky Picture výnimočnými? 

Dôraz na ekológiu

Pod heslom "We make it as green as possible" Picture produkuje svoje produktu s čo najmenším zásahom do životného prostredia. 

Recyklovaný polyester

Picture sa pozerá na odpad ako na cennú surovinu. Použitý polyester vznikol recykláciou plastových fliaš. Približne 50 plastových fliaš sa použite pri výrobe funkčnej bundy.

Uhlíková stopa

Až 15 000 km jazdy autom bolo ušetrených pri výrobe celej kolekcie batohov vďaka ekologickému prístupu v každej fáze výroby - od dovozu surových materiálov až po distribúciu koncovému zákazníkovi. Navyše, vďaka využívaniu Higg Index sú v Picture schopní presne určiť dopad surovín na rozličné ekologické aspekty (uhlíkové emisie, spotreba vody a eutrofizácia vody). 

Dlhodobé zlepšovanie výroby

Značka Picture buduje dlhodobé partnerstvá s dodávateľmi založené na férových podmienkach, dialógu a vzájomnej dôvere, vďaka čomu sú schopní spoločne hľadať ekologické a sociálne zlepšenia celého výrobného procesu. Od roku 2009 sa viac ako 80% produktov vyrába v dvoch hlavných továrňach. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lyžiarky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: