Prilba na lyže a snowboardčierna Scott Symbol 2 Plus D Black

Kód: 2894/L
Neohodnotené
Značka: Scott
€220 –9 % €200
Skladom (1 ks)
Variant

Zoznámte sa s prilbou SCOTT Symbol 2 Plus D, ktorá predstavuje novú úroveň ochrany hlavy pri lyžovaní. Technologicky nadupaná víťazka ceny ISPO Award patrí medzi novú generáciu prilieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prilba SCOTT Symbol 2 Plus D predstavuje to najlepšie z našich techologických vychytávok - vložka z D3O® a integrovaný MIPS® tvoria nový štandard ochrany proti nárazom pri nízkych, stredných aj vysokých rýchlostiach. Ďalšia generácia prilby je vyvinutá v úplne novom tvare a oveľa nižšom profile, než jej predchodkyne. Kryty na uši obsahujú systém 360 Pure Sound, ktorý umožňuje lepšiu lokalizáciu zvuku a tým aj väčšiu bezpečnosť na svahu.

300x180-Awards-symbol-2-plus-d-228782_mainBanner_2

Vlastnosti:

  • určená na zimné športy
  • víťaz ceny ISPO Award
  • škrupina PC InMold s výstelkou EPS
  • progresívna absorbcia energie prostredníctvom technológie SCOTT D3O®
  • systém ochrany mozgu MIPS®
  • kryty uší s technológiou 360° Pure Sound
  • čelný podhľad obalený plastom
  • upínací systém MRAS 2
  • dvojitý systém aktívneho odvetrania
  • systém pasivneho odvetrania okuliarov

Inovatívne technológie

Príbeh značky SCOTT sa začal písať pred 60 rokmi, kedy použitím hliníka namiesto dreva historicky zmenili lyžiarske palice. Tento fakt bol katalyzátorom vývoja počas nasledujúcich  desaťročí plných inovácií, technológií a dizajnu. Už 60 rokov sa spoločnosť hlási ku konceptu „žiadne skratky“ čo sa týka vývoja produktov, a práve vášeň pre dokonalosť SCOTT neustále ženie vpred.

Pure Sound 360°

Bezpečnosť je na horách prvoradá a schopnosť počuť, čo sa práve deje okolo vás, vám môže zachrániť život. Z týchto dôvodov sme zainvestovali do výskumu a vývoja a vytvorili technológiu 360° Pure Sound. Vďaka tejto vyspelej technológii budete v prilbe SCOTT počuť oveľa viac.

245525_teaser_1

Systém ochrany mozgu MIPS®

Najmodernejší systém ochrany mozku MIPS®, ktorý je výsledkom 15 ročného výskumu, chráni hlavu tým, že pri náraze obmedzuje pôsobenie rotačných síl. MIPS® je vrstva s nízkym trením vo vnútri helmy, ktorá umožňuje, aby sa hlava pri šikmom náraze otáčala vo vzťahu k prilbe. To podstatne znižuje rotačnú intenzitu a možné poškodenie mozgu.

245484_teaser_1

Materiál D3O®

D3O® je patentovaný materiál s inteligentnými molekulami. Pohybuje sa podľa teba, ale uzamkne sa pri náraze, aby absorboval energiu, čím ťa ochráni. Tento jedinečný inovačný prvok poskytuje optimálnu voľnosť pohybu a plne vyhovuje európskym normám CE.

D3O_Technology_Image_ID_1462507_original_teaser_1

PC InMold konštrukcia

Pri výrobnom procese vo forme sa vonkajší plášť polykarbonátového materiálu spája s absorbčnou penovou vložkou prilby, ktorá vytvára mimoriadne ľahkú vonkajšiu škrupinu. S menšou hmotnosťou a objemom obklopujúcou hlavu sú InMold prilby viac pohodlné než tradičné prilby.

96453_teaser_4

Upínací systém MRAS

Upínacím systémom MRAS si prilbu prispôsobíte podľa vašich potrieb. Nastavte si výšku zadnej ergonomickej „kolísky“ a otočným mikro mechanizmom pevne dotiahnite. MRAS zaisťuje bezpečné a pohodlné usadenie prilby na hlave, aby se celá vaša pozornosť mohla upriamiť len na cestu pred vami.

MRAS Fit System_png_teaser_1

Dvojity systém aktívneho odvetrania

Najmodernejší systém odvzdušňovania umožňuje užívateľovi presne regulovať prietok vzduchu cez prilbu pre optimálne vetranie za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Dva ľahko použiteľné posúvače umožňujú jemné ladenie vetracieho výkonu v prednej a hornej časti prilby.

1460228_teaser_2

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prilby na lyže
Záruka: 2 roky
FARBA: Čierna
PRILBY TECHNOLÓGIE: MIPS, EPS, D3O, 360° Pure Sound

In Action

SCOTT Symbol 2 Plus D Helmet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: