Prilba na lyže a snowboard sivá Scott Apic Plus Iron Grey

Kód: 1553/L
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Scott
€100
Skladom (1 ks)
Variant

SCOTT Apic Plus je odolná prilba s tvrdou škrupinou. Zároveň je ľahká, pohodlná a bezpečnejšia vďaka najmodernejšiemu systému ochrany mozgu MIPS®. Ak hľadáte najlepšiu ochranu, ktorú je možné získať, je táto prilba tou správnou voľbou.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

  • určená na zimné športy
  • tvrdá škrupina ABS s výstelkou EPS
  • čelný podhľad obalený textilným materiálom
  • upínací systém MRAS
  • systém ochrany mozgu MIPS®
  • systém pasívneho odvetrania

Inovatívne technológie

Príbeh značky SCOTT sa začal písať pred 60 rokmi, kedy použitím hliníka namiesto dreva historicky zmenili lyžiarske palice. Tento fakt bol katalyzátorom vývoja počas nasledujúcich  desaťročí plných inovácií, technológií a dizajnu. Už 60 rokov sa spoločnosť hlási ku konceptu „žiadne skratky“ čo sa týka vývoja produktov, a práve vášeň pre dokonalosť SCOTT neustále ženie vpred.

Systém ochrany mozgu MIPS®

Najmodernejší systém ochrany mozku MIPS®, ktorý je výsledkom 15 ročného výskumu, chráni hlavu tým, že pri náraze obmedzuje pôsobenie rotačných síl. MIPS® je vrstva s nízkym trením vo vnútri helmy, ktorá umožňuje, aby sa hlava pri šikmom náraze otáčala vo vzťahu k prilbe. To podstatne znižuje rotačnú intenzitu a možné poškodenie mozgu.

Upínací systém MRAS

Upínacím systémom MRAS si prilbu prispôsobíte podľa vašich potrieb. Nastavte si výšku zadnej ergonomickej „kolísky“ a otočným mikro mechanizmom pevne dotiahnite. MRAS zaisťuje bezpečné a pohodlné usadenie prilby na hlave, aby se celá vaša pozornosť mohla upriamiť len na cestu pred vami.

Konštrukcia ABS

Optimálne pevná a odolná konštrukcia ABS pohlcuje nárazy a v spolupráci s unikátnou detailne spracovanou vložkou EPS ako druhou ochrannou vrstvou zaistí vaše pohodlie a bezpečnosť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prilby na lyže
Záruka: 2 roky
FARBA: Šedá
PRILBY TECHNOLÓGIE: MIPS, EPS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: