Freerideové lyže Line Pescado 2020

Kód: 4580/180
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: LINE SKIS
€919 –9 %
freerideove lyze line pescado
€919 –9 % €839
Vypredané
Variant

Prašanové Line Pescado sú jedinečný setup, ktorý zaručene zmení tvoj doterajší pohľad na lyže. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Freerideové lyže Line Pescado 2020

Freerideové lyže Pescado sú synonymom “prašanových lyží”. Ak vyhľadávaš destinácie iba s tým najlepším prašanom, lyže Pescado sú pre teba tie pravé. Snívaš o tej najlepšej lyžovačke v Japonsku, Pacifickom Severozápade, alebo Vysokých Tatrách?  Zanechávajúc širokú stopu v čerstvo napadnutom snehu, so svojim mäkkým prehnutím a dvihnutou poznávacou “swallowtail” pätkou ti Pescada splnia tie najtajnejšie prašanové sny. Zabudni na neinšpiratívne a nudné lyže, s pevným a ľahkým jadrom so zmesy paulownie a javoru, ABS bočnicami a titanalom vystuženými pätkami sú Line Pescado kategória sama o sebe. 

 line_2021_awards_Vision98-BlisterRecommendedline_1920_awards-AWARDS-gear-patrol

Pre koho sú lyže Line Pescado určené?

Line Pescado sú tie najideálnejšie lyže pre všetkých prašanových nadšencov. Ak máš najradšej tie freerideové dni v čerstvo napadnutom snehu, tieto lyže sú presne pre teba.  

Kam sa na lyžiach Line Pescado vydať? 

S lyžami Line Pescado budeč chcieť skúsiť iba ten najlepší prašan po celom svete. Nesklamú ťa v tých najlepších kopcoch a v hlbokom snehu sa budeš dokonale nadnášať nech už lyžuješ kdekoľvek.  

V čom sú lyže Line Pescado výnimočné? 

Partly CloudyTM jadro zo zmesy javoru a paulownie a unikátny dizajn s vidlicovitým chvostom robia z týchto lyží najinovatívnejšie, jedinečné a najzábavnejšie lyže na trhu.  

 Parametre a špecifikácia:

  • dĺžka: 180 cm
  • rozmer: 158-125-144 mm
  • profil: 20-4-1 mm
  • rádius: 19.5
  • váha: 1950 g/lyža
  • konštrukcia: Sidewall
  • jadro: paulownia a javor
  • extra technolģia: Titanal Swallow Tail

 

Technológia:  

5CutTMline-5cut

Až päť rozličných polomerov je zakomponovaných do bočného výrezu lyží. Výsledok? Široké možnosti rôznych tvarov zákrut a intuitívny pocit z jazdy.

 

Directional Flexline-directional-flex

Mäkšia špička sa bez problémov nadnáša a zahajuje zákruty, zatiaľčo tuhšia pätka poskytuje silu, stabilitu a kontrolu pri vysokej rýchlosti. 

 

Sidewall konštrukcia line-sidewall

Polyetylénové zvislé steny po okrajoch, s vysokou hustotou absorbujú vibrácie a zabezpečujú silný prenos energie. 

Swallowtail line-swallowtail

Dramatické vyladenie pätky oddeľuje najvzdialenejší dosah efektívnej hrany a súčasne tlačí pätku lyže v mäkkom snehu smerom nadol. Výsledkom sú lyže, ktoré dokážu jazdiť kratšie vzdialenosti bez straty výkonu. Upúta na prvý pohľad, ale nie je to len dizajnová vychytávka. Eric Pollard pretlačil tento dizajn po skúsenostiach s jeho výhodami pri surfových a snowboardových dizajnoch. Absencia materiálu v pätke drasticky znižuje hmotnosť, zatiaľ čo tvar ponecháva dlhú efektívnu hranu pre vytáčanie zákrut a dostatok kontroly. V prašane ťa pätka posadí späť do snehu podvihnutím špičiek, čo ti umožní výdatné nadnášanie za ponechania neutrálneho lyžiarskeho postoja. Ak si potrpíš  na odolnosť, nemaj strach, pätka je vystužená titanalom a ty môžeš ostať v kľude.  

Tabuľka veľkostí: 

line_1920_size-ski-size-chart-mens

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lyže
LYŽE VYUŽITIE: Freeride, All-mountain
POHLAVIE: Pánske

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: